internet kazanc yollari ek gelir kapisi ptc-anket forex

hakantok hakantok is basvurusu yap hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Twitter Takipci hakantok iletisim Bilgilerim hakantok Web Sayfasi Yapilir hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Yerli Arabamiz hakantok hakantok Gida Teroru hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Aloculara Dikkat hakantok hakantok hakantok Turbeler Turk Starlar hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Nostalji Anilar hakantok Kaybolan Meslekler hakantok Antik Kentler Turizm Tanitimi sehitlerimiz  Kpss Test Kpss Test 2 Gezici Rehber VOLKSWAGEN 1303 Anadol STC Siyaset Yolsuzluk MARKALAR  Kangal  Ek Gelir israil Boykot Otel ik Derin Haber Edebsizlik  Teror Aile ve Evlilk Askerlik-Sehitlik Gundem  Evlenmek istiyorum 444 hakantok Favorite LinksPTC Siteleri Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

İnternette satış yapmadan, birşeyleri pazarlamadan veya sürekli aktif olmak zorunda kalmadan bir ek gelir, bir ek işiniz mi olsun istiyorsunuz? Şu anda internette para kazanmanın yollarını bulabileceğiniz doğru adrestesiniz. Yayınlanan siteler sadece reklam siteleridir yani birşey satmak veya pazarlamak zorunda değilsiniz..! Yapmanız gereken sadece tanıtım maillerini okumak yada bir kaç reklam izlemek.
İnternette birçok firma para kazanmakta ve kazandırmaktadır. Çünkü internette, girişimizden çıkışımıza kadar her koşulda reklamlarla, tanıtımlarla ve benzeri bir çok olayla karşılaşmaktayız. Özellikle internette ki en büyük pastayı reklamlar oluşturmaktadır. Bazen biz istemesekte değişik reklamlarla tanımadığımız e-maillerle karşılaşabiliyoruz. Büyük firmalar özellikle arama motorları bunu çok iyi kullanarak milyarlarca dolarlık servet sahibi olmuşlardır. Gelin birazda biz kazanalım.
Önerilen sitelerde para kazanmak sizlerin elinde. Tek başınıza her siteden aylık ortalama 30-40$ gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Fakat bu para beni idare etmez biraz daha fazla kazanmam gerekir derseniz kendinize bir kaç referans üye bularak bunun ortalama 1.000$ 1.500$ lara varabileceğini belirtmek isterim. Bu tamamen internet üzerinizdeki 2-3 saatlik performansınıza ve biraz bilgisayar deneyiminize bağlı. Çok profesyonel olmanıza gerek yok. Sadece yapmanız gereken e-mail okumak ve sitelerde açılan bir kaç reklamı izlemek.
İnternette birçok para kazanma sitesi mevcuttur. Bu siteler sayılamayacak kadar çok ve herbirinin farklı çalışma prensibi vardır. Ne yazık ki bu sitelerin ortalama %80 ni elemek mecburiyetindeyiz. Çünkü bir çoğu ödeme yapmamakta yada sistemine uygun doğru çalışmamaktadır. Emek harcayıp sonunda mağdur olmamanız için sitemizde sadece güvenilir sistemlere yer verilmektedir.
Sitede güvenilirliği ve çalışması test edilmiş ve bu aracılığı yapan en iyi türk ve yabancı para kazanma siteleri bulunmaktadır. Yayınlanan para kazanma siteleri için, kayıt aşamalarında kredi kartı gibi önemli bilgilerinizi vermiyorsunuz. Önerilen bu sitelerin çoğunun kayıtlı üye sayısı milyonlarla ifade ediliyor. Çünkü herkes bu sitelere hücum etmiş durumda. Bir an önce sizde yerinizi alıp para kazanmak ve bir ek gelire sahip olmak için üye olunuz.
PTC siteleri genelde birbirine benzemekte bir kaç siteye üye olduktan sonra zaten resimli anlatıma ihtiyaç duymazsınız.
İyi sitelerden genelde hepsi iyi görünüyor fakat ödeme ve reklam geliri ile güvenirliliği bakımından Top 10 PTC Siteleri menüsünde sıralı olarak verdim. Bazen siteler bakım aşamasına giriyor ya geç çalışıyor yada server veya hostingleri gözüküyor ara ara tekrar girin. Elimden geldiğince yabancı sitelerden, forumlardan iyice araştırıp yazıyorum. Fakat hiç bir site için % 100 güvence veremem veren zaten eksik söyler. Yeni siteler zamanla belli oluyor. PTC sitelerine üye olduktan sonra alt üye yapmak için aynı bilgisiyarı kullanmayın bunu rahatlıkla farkederler. Ağ ortamı kullanan Resmi Daireler ve İşyerlerinde daha dikkatli olamk gerekiyor. Bu sitelerle ilgilenen olup olmadığını iyice kontrol edin. Arkadaşınızın emeğini boşa çıkarırsınız yoksa. Alt üyenizlede aynı bilgisayarı kullanmayın, IP numaranız her girdiğinizde değişse bile bir gün farkederler ve üyeliğinizi silerler biriken paranızda gider. Güvendiğiniz bir arkadaş grubu oluşturursanız farklı sitelerden birbirinizin alt üyesi olun. Senin sitene arkadaşın onun farklı sitesinede sen olursun böylece kazanç yükselir.
Burda yazmadığım bir çok reklam tıklama sitesine üyeyim ama iyice güvenimi kazanmadan yazmayacağım ne kadar güveninizide kazansa her zaman risk vardır. Size uyarım çok sağlam site olmadıkça premium member (üye) olmayın paranızı kaptırmayın premium memberin avantajları var fakat riskide var hele yeni açılmış sitelerde premium üyelikten tamamen uzak durun (paraları toplayıp kaçıyorlar) yabancı forumlarda okuyoruz Standart üye olun. Güvendiğiniz eski sitelerde premium üye olun. Referal satın alırsanız genelde yarıdan çoğu pek tıklamıyor çıkıyor bunu gözönüne alın. 5 adette 2 tıklar çıkar 10 adette 4 tıklayan çıkar genellikle tabi birazda şansınıza sizin gibi her gün girmeyebilirler siteye. Verdiğiniz parayı aylar sonra çıkartabilirsiniz buna dikkat edin. Sağlam siteler en az 10 gün siteye devam edenlerden veriyoruz diyorlar ama onların içindende tıklamayan çıkabilir kimileri bir zaman sonra tıklamayı bırakıyor. Bu tıklama işinde insanların ne yapacağını bilemezsiniz. En iyisi yapabiliyorsanız bildiğiniz arkadaşlardan sağlam bir grup kurmak.
Para kazandıran sitelerde en önemli olan alt üyeniz ne kadar fazla olursa o kadar kazancınız artar. Eğer alt üye fazla bulamıyorsanız ne kadar çok bu tür sitelere üye olursanız o kadar çok kazançlı çıkarsınız. Hepsi toplandığında belirli bir yekün eder. Alt üye bulmak için referans kodlarını kopyalayın arkadaşlarınıza maille link olarak gönderin onlarda linki tıklayıp üye olsunlar. Veya sitenize ekleyin davet kodunuzu. Alt üye satan siteler var. Türk olan birinin referansı olmadan üye olmayın bence. Buna çok dikkat edin. Sizin üyeliğinizi alıp başkalarına satıyorlar tabiki çoğunlukla yabancılar satın alıyor. Kendi insanımıza alt üyelik gitsin. Çok yoruluyorum sizlere en iyi hizmeti vermek istiyorum. Şu an yüzden fazla siteyi günlük takip ediyorum. Bu sitede sizlere internetten para kazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir bilgileri vermek istiyorum.
Bu benim sitem olur başka site olur farketmez. Davet linklerini tıklayın üye olun. Ama en azından yazıya emek vermiş daha ayrıntılı anlatan ve güncel sitelerden üye olun. Bazı sitelere davet kodlarını (linklerini tıklamadan giderseniz) sonradan referans adı ekletmeden üye yapıyor. Your Referrer: karşısında NONE yazar (sonradan referans adı ekleyemiyorsun) yani refaransız üye yapar bunlara dikkat edin üye olurken veya bir arkadaşınızı üye yaparken. Bu durumda siteyi kapatın tekrar linklerden girin. Üye olurken şuna dikkat edin genelde aynı rumuzu kullanın bir çok siteye üye olunca girip çıkmanız daha kolay olur. Ve bilgisayarınızın sık kullananlar bölümüne üye olduğunuz siteleri kaydedin ve onlar için özel bölüm ayırın bu bölüme girince hepsi gözüksün tek tek girerersiniz zaman kaybınız olmaz. Tarayıcı olarak Mozilla Firefox kullanırsanız çok rahat edersiniz.
Uzun Süre Takip ve İncelemelerimiz Neticesinde Sorunsuz Sistemine Uygun Çalışan ve Tavsiye Ettiğimiz Tıkla Kazan PTC Siteleri ile başlayabilirsiniz. Bir çok siteye üye oluyorsunuz ama bir kaç hafta sonunda ya reklamlarında azalma yada site yok oluyor.Çok dikkatli olmak gerekir.

Siz her gün 5 kez tıklasanız ve 150 tane alt üyeniz olsa:
150 alt üye x $0.02 + $0.10(senin tıklamaların)* = $3.10 günlük
30 days x $3.10 = $93 aylık
355 x $3.10 = $1100.50 yıllık
Bu şekilde gördüğünüz gibi alt yapı oluşturduktan sonra sadece günde 1 dakika ayırarak ayda 150 lira kadar bu siteden para kazanabilirsiniz.
Günlük reklam sayısı 5 civarında olduğunu tahmin ettiğimiz sitenin ödeme konusunda ise sıkıntı çıkarmadığını garanti ediyoruz. Ayrıca görünüş olarak da oldukça güven verici bir site.
Siteyi nasıl kullanacağınıza gelince resmi tiklayin siteye üye oluyorsunuz ve mail adresinize gelen doğrulama kodunu üyelik adımından sonra gelen alana yazıyorsunuz. Bu şekilde aktif olan hesabınıza giriyorsunuz. Üstteki “surf ads” kısmına tıklıyorsunuz. Ardından “STANDARD” başlığı altındaki 4 adet reklamlara sıra ile tıklamanız gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ilk tıklama sonrası küçük şekiller çıkacaktır (kare, üçgen gibi) onların üstüne tıklamanız gerekiyor. Sayaç saymayı bitirdiğinde paranız hesabınızda.
 

Sitenin en güzel özelliği ödeme almanız için büyük paralar yapmanıza gerek kalmayacak. 2 dolar gelir elde ettiğinizde hemen ödeme gerçekleşiyor. Bazı siteler gibi 20 – 30 $ şart koşulmamıştır. Bu nedenle içiniz rahat olarak üye olabilirsiniz. Reklamlara tıklama sayesinde tık başına 1 cent kazanıyorsunuz. Eğer alt üyeler tıklama yapıyorsa bu oran 0,5 cente düşüyor.
Özel üyelik alarak gelirinizi ikiye katlayabilirsiniz. Golden üyelik diye geçen özel üyelik sayesinde yılda 90$ ödeyerek kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. İstikrarlı olarak çalışıp ve sürekli ilgilenirseniz ödediğiniz 90 $ parayı kısa süre içerisinde çıkarır kâr edebilirsiniz. Neobux’ta normal üyeler için günlük ortalama 4-6 arası reklamlar çıkmaktadır. Bunun yanında yarı fiyat veren mini ADS adı altında reklamlar çıkmaktadır. Referans kodunuz sayesinde arkadaşlarınızı bu sisteme üye yapabilirsiniz.
Üye başı para kazandığınız gibi tıklama başına da geliriniz artacaktır. Burada referans satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Geniş bir çevreniz varsa ve güveniyorsanız referans üyeler sayesinde ve reklamlara tık sayesinde hemen para kazanmanız bu sistemde mümkün gözüküyor.Aşağıda verilen tıkla kazan siteleri dünyanın en güvenilir siteleridir. Özellikle 5 büyük siteye (1-PHD-bux 2-PTCBOX 3-NEOBUX 4-ClixSense 4- REF4BUX) mutlaka üye olunuz. Ref bulamam diyorsanız kendi tıklamanız karşılığında anında ref kiralayıp kısa zamanda çok büyük paralar kazanırsınız. Kesinlikle kaçırılmayacak 4 dev siteye üye olmanızı şiddetle tavsiye ederim...
 

 

Tıklama başına $0.025 / ref tıklama$0.020 / minimum ödeme $1.00 anlık
Tıklama başına $0.01 / minimum ödeme $0.25 anlık aynı dakika içinde


Tıklama başına $0.05 / ref tıklama $0.02 / minimum ödeme $0.01 anlık


İLK 20.000 ÜYELERİ BEDAVA PREMIUM HESABI Tıklama başına $0.02 ref tıklama $0.02 / minimum ödeme $1.00 istek yaptığınız dakika içinde yatırılıyor


Tıklama başına $0.02 / minimum ödeme $2.00 anlıkTıklama başına $0.10 minimum ödeme 1,00$ anlık


Tıklama başına $0.002 / minimum ödeme 8,00$ anlık / 5,00$ tıklama şansıPer Click - 1.25 points Referral Click - 0.75 points / minimum proof $2.00 anlık


Tıklama başına $0.01 / minimum ödeme $1.00 1 hafta içinde kesin ödeme


Tıklama başına $0.02 / minimum ödeme $0.02 anlıkAylık minimum $20.00 / ödeme anlık


• Ücretsiz premium üyelik • Tıklama başına $0.03 • minimum ödeme $4.00


Tıklama başına $0.01 / minimum ödeme $ 0.10 anlık


surf tıklama 21 reklam $0.02 / minimum ödeme $1.00 anlıkTıklama başına $0.02 / minimum ödeme $15.00 her cuma


Tıklama başına $0.01 / minimum ödeme $2.00 1 hafta içinde kesin ödeme


Tıklama başına $0.02 / minimum ödeme $2.00 8gün içinde


MyBrowserCash ile günde 0.5 cent kazanırsınız, eğer programını yüklerseniz günde 1 dolar kazanırsınız, program adı sizi korkutmasın (mini casbar yani reklam görüntüleme aracı) saatin olduğu yerde çalışır size tıklamanız için reklam gönderir bu reklamlara tıklayıp 3 saniye bekledikten sonra sayfaya tıkladıkdan sonra kapayıp işlemi bitirmiş oluyorsunuz.Her reklamda aynı işlem yapılacak.

YAPILMASI GEREKENLER

•Tıkla kazan sitelerine üye olduktan sonra her gün reklamlara tıklamanız gerekmektedir.Uzun bir ara verdiğiniz taktirde üyeliğiniz askıya alınıyor.
•NeoBux sitesi günlük tıkladığız kadar reklam gönderen sitedir, kısacası tıkladıkça daha çok reklam çıkar kazancınız ona göre artar.
•ptcbox sitesinin reklam sayısı azdır fakat kazancı çok fazladır.
•Clixsense 2007 yılından beri var olan sitedir, ptc sitelerinin en eskilerindendir.Belirli aralıklarla siteyi ziyaret ediniz devamlı reklam çıkmaktadır.
•Aynı bilgisayardan aynı siteye birden çok üye olmayınız site tarafından banlanırsınız.
•Burada verilen sitelerle çok büyük gelirler elde edersiniz, hepsi test edilmiş kendilerini ispatlamış gerçek para kazandıran sitelerdir.
•Buradaki sitelerin dili ingilizcedir, ingilizceniz yok ise google chrome indirip dilini türkçeye çevirebilirsiniz.
•Yinede reklam tıklamayı bilmeyenler için: (Ads)yazana tıklayıp sayfa başındaki sürenin dolmasını bekleyip (genelde 3-30 saniye) sitesine göre aynı sayıya tıklamak, close, sorulan rengi tıklamak, sorulan resime tıklamak sitesine göre değişir.
•Sitelere üye olduktan sonra referans kazanmak için ''Your referral link is:'' veya Promotion Tools '' yazan yere tıklayıp size verilen lingi kopyalayıp arkadaşlarınıza, eş dost vs msn veya facebook üzerinden gönderin ne kadar çok üye okadar çok kazanç demektir.NOt üye yaptıklarınızın kazancından kazanmıyorsunuz, üye olmasını sağladığınız için site size bir nevi ödül veriyor. Referanssız üye olursanız site sizi zaten bi başkasına kiralayacak sistem böyle çalışır.Bu site devamlı güncellenmektedir, en sağlam siteler bu sayfada verilmektedir, başka siteler gibi denenmeden ptc lingi yayınlanmaz... 

ÖDEME YAPMAYAN DOLANDIRICI SİTELER

Son zamanlarda forumda pek bir gündemde olan tıkla-kazan siteleri furyasından dolayı bu konuyu açıyorum. Scam, yani dolandirici siteler hiçbir şekilde ödeme yapmazlar. Yani bu sitelere girip boşuna kasmayın, zamanınıza yazık. Aşağıda bu scam sitelerin bir çoğunu bulabilirsiniz. Liste: 1. 1-usd-mail.com 2. 3-dollar-mail.com 3. 5-dollar-mail.com 4. 10-cash.com 5. 20-euro-mail.com 6. 100-cash.com 7. 2008mails.com 8. 1800banners.com 9. 100dollarptc.com 10. 100euro-mail.com 11. 200euromails.net 12. 247payouts.com 13. 400dollarsdaily.info 14. 10bux.net 15. 10centcashoutptc.com 16. 10dollar-mail.com 17. 10euro-mail.com 18. 50centMails.com 19. 77bux.com 20. 99centptc.com 21. 1cent-mail.com 22. 1centemails.com 23. 1dollarptc.com 24. 2bux.net 25. 5cash.info 26. 4realptc.info 27. 5euro-mails.com 28. 7evenbux.com 29. 7heavenptc.com 30. awsurveys.com 31. a-n-cash.com 32. adbux.org 33. adflasher.net 34. afferinte.com 35. ahbux.com 36. andreamails.com 37. ads-earn.com 38. adventures4u.com 39. adybux.com 40. aerobux.com 41. aglocomails.com 42. alexmails.com 43. all-cashmails.com 44. angelbux (angelbux.com) 45. arclicks.com 46. ariaptc.com 47. asonewishes.com 48. astroux.com 49. at-mails.com 50. atbux.com 51. athome-cash.com 52. autoex.org 53. autopayouts.com 54. b-u-x.net 55. babalac.com 56. baltbux.com 57. bangthelinks.com 58. bank-ptr.com 59. bankomails.com 60. banzibux.com 61. bcbux.com 62. beachbux.net 63. beachptc.com 64. beanybux.com 65. bear-mails.com 66. beaverbux.com 67. best-mails.com 68. bestbux.info 69. bestdollarclicks.com 70. bestnewbuxto.info 71. bestpaybux.com 72. BbetaBux.com 73. bfgbux.com 74. biggreenbux.com 75. bigmoneycenter.com 76. bigmoneyptc.com 77. bigptc.tk 78. billionaireptc.com 79. birdmails.com 80. teapartyptc 81. blackearn.com 82. blubux.com 83. blue-mails.com 84. bobomails.com 85. boffopaidmail.com 86. +++++pub.com 87. bood++.com 88. boonbux.com 89. bpbux.com 90. bravebux.com 91. britebux.com 92. business-ptr.com 93. businessmails.bz 94. bux.ee 95. bux.gs 96. bux.io 97. bux.LT 98. bux.to 99. bux-7ven.com 100. bux-gr.com 101. bux-inv.com 102. bux-service.com 103. bux3.com 104. bux36.com 105. buxanna.com 106. buxcafe.com 107. buxcashy.com 108. buxchristmas.com 109. buxcorp.com 110. buxdiamond.com 111. buxextra.com 112. buxextra2.com 113. buxfirst.com 114. buxforex.com 115. buxforyou.com 116. buxgolden.com 117. buxhunter.com 118. ********** 119. buxjobs.com 120. buxler.net 121. buxmarley.com 122. buxmillionaire.com 123. buxnew.com 124. buxoffice.net 125. buxokk.com 126. buxptr.com 127. buxs.nl 128. buxtask.com 129. buxtro.com 130. buxturk.ws 131. buxwin.com 132. buxwiz.com 133. buxxl.com 134. camel-mails.com 135. capricornbux.com 136. cash4clickingptc.com 137. cash4Clicks.org 138. cash4ubux.com 139. cashfiesta.com 140. cashflowmails.com 141. cashkidding.com 142. cashnbux.com 143. cashmails.biz 144. cashmails.org 145. cashmailz.com 146. cashmedia.biz 147. cashmoneyemail.com 148. cashmybux.com 149. cashTreePTC.com 150. casino-PTR.com 151. cat-mails.com 152. cd-mails.com 153. charm-mail.com 154. cherry-mails.com 155. chilloutbux.com 156. chinawelcomeptc.info 157. chobitsmails.net 158. cjbux.com 159. click2earn.biz 160. clickersheaven.com 161. clickersheaven.info 162. clickforabuck.com 163. clickmybux.com 164. clicksterbux.com 165. clicksx.com 166. clix.vc 167. clix-p.com 168. clixp.com 169. clixncash.com 170. cloud-mails.com 171. cloudy-mails.com 172. cloudbux.com 173. club4you.net 174. coast-mail.com 175. cobebizs.com 176. cobybux.com 177. colph.com 178. comfortableincome.net 179. companybux.com 180. cooperativemail.com 181. creativemails.biz 182. currencymails.com 183. cutebux.com 184. cvbux.com 185. depacco.com 186. detbux.com 187. devbux.com 188. diamond-bizs.com 189. diamond-mails.net 190. diamond-ptr.com 191. dingobux.com 192. discobux.com 193. discoclicks.com 194. disney-mails.com 195. doemails.com 196. dog-mails.com 197. dollargpt.com 198. donkeybucks.com 199. dreamails.com 200. dutzzubux.com 201. dw-mails.com 202. dynamicptr.com 203. e-mailpaysu.com 204. eagle-mails.com 205. earn-usd.biz 206. earningsecret.com 207. earnmybux.com 208. earthptr.com 209. easycashptc.com 210. elephant-mails.com 211. eliteptc.com 212. enrichptc.com 213. e-mailptr.com 214. emmamails.com 215. enbux.com 216. enterpriseptr.com 217. epaisa.pk 218. esooe.com 219. essentialptr.com 220. euro-emails.com 221. eurotrademails.com 222. evernity.com 223. exceedmargin.com 224. excellentbux.com 225. exclusivemails.net 226. exobux.com 227. expert-mails.com 228. expertmails.net 229. extrajozbux.com 230. ezihippo.com 231. ezlaptop.com 232. fairhits.com 233. fallsmails.com 234. fastcarptc.com 235. fastcashbux.com 236. fastmoney24.com 237. fastpayptc.com 238. fatmoneyptc.com 239. feer-mial.com 240. fillbux.com 241. filobux.com 242. financebux.com 243. financialfreedomads.com 244. fineptc.com 245. fire-mails.com 246. firebux.net 247. fivedollarptc.com 248. flamemails.com 249. flashbux.com 250. fly-field.com 251. flybizs.com 252. foggy-mails.com 253. foreverptc.com 254. forex-cashbux.com 255. foundmails.com 256. freedom-mails.com 257. fromhomedataentry.com 258. fullmoneybux.com 259. future-ptr.com 260. gainpay.org 261. gammabux.com 262. gardenoflinks.com 263. generalbucks.com 264. geniusptr.com 265. genuinemails.com 266. get-umoney.com 267. getdailypaid.com 268. getpaidindustry.com 269. getrefmails.com 270. getrichptc.com 271. getrichptr.com 272. get-umoney.com 273. giga-mails.com 274. gkcash.com 275. globalPTR.com 276. gobigptc.com 277. godbux.com 278. godrestyemerrygentlemenptc.info 279. goldbizs.com 280. goldcash247.com 281. golden-galaxy.com 282. goldenquarters.com 283. googlenow.info 284. gowellup.com 285. gpclub.net 286. grandptc.com 287. grapemails.com 288. green horse 289. gtsbux.com 290. halloweenptc.info 291. harktheheraldangelssingptc.info 292. hawkinsBux.com 293. helgabux.com 294. hellishdollars.com 295. herecomessantaclausptc.info 297. hide4dz.biz 298. highbux.Biz 299. highbashbonus.com 300. hitzmagic 301. honestclicks.info 302. hoobux.com 303. huebux.com 304. hugeptc.com 305. hulk-mails.com 306. hybux.com 307. ibux.eu 308. icepaid.com 309. incomeptr.com 310. infinitebux.com 311. insanecricket.com 312. inspiremarrow.com 313. instant-ptc-cash.com 314. instantlyptc.com 315. instantptr.com 316. interadmedia.com 317. ippomails.net 318. ironbux.com 319. isabelmarco.com 320. itcameuponthemidnightclearptc.info 321. izyBux.com 322. jackmails.com 323. javaptc.com 324. jaysu.com 325. jemabux.com 326. jesusbux.com 327. jobptc.com 328. jokerbux 329. jpbux.com 330. jrbux.com 331. justbux.com 332. kazariangpt.com 333. keedes.com 334. key-mails.com 335. kinderbux.com 336. king-mails.com 337. lachicaemails.com 338. lawyer-mails.com 339. leadmails.com 340. leetbux.net 341. legend-mails.com 342. lenkaclix.com 343. lenkaclix2.com 344. levinclix.com 345. libertyreservemails.com 346. link2communion.com 347. litbux.com 348. livebux.com 349. lollipopmails.com 350. lolybux.com 351. loving-mail.com 352. luckydollar.biz 353. makenbux.com 354. magicalmails.com 355. ********** 356. ********** 357. mailsmoney.net 358. main-bux.com 359. makemybux.com 360. malnadcashmachine.com 361. mapbux.com 362. mappbux.com 363. massiveptr.com 364. matebux.com 365. maverickptc.info 366. maystromails.net 367. mecbux.com 368. megabuxx.com 369. megacashzone.com 370. megamoneyptc.com 371. mic-promotion.com 372. milbux.com 373. millionairebux.com 374. mixbux.com 375. mnmbux.com 376. mom-n-popptc.info 377. moneyems.com 378. moneymakerptc.com 379. moneypakbux.com 380. moneytrainptc.com 381. moonpaid.com 382. mutualptr.com 383. mybest+++++bux 384. mygoldbux.com 385. mylook.com 386. mymoneybux.com 387. mysteryclickers.com 388. nacbux.com 389. neatbux.com 390. necbux.com 391. neopays.com 392. neveroff-bux.com 393. newbuxindia.com 394. next-neo.com 395. nippyclicks.com 396. nomincashout.com 397. nominimumbux.com 398. noworkcash.com 399. oberonclicks.com 400. Ocean-Mails.com 401. Ochristmastreeptc.info 402. olebux.com 403. Ok-usd.com 405. OnABux.com 406. Onedollarptc.com 407. OppoMails.com 408. Paid-Bux.info 409. PaidClicks.WS 410. PaidForFree.com 411. Paidlink.info 412. Paidstation.com 413. PaidToViewTube.com 414. Papillon-clicks.com 415. ParadiseClicks.com 416. Paradiseclicks.info 417. PayablePTR.com 418. PayDayPTC.com 419. Payee.me 420. Paying-mails.com 421. PayingClub.com 422. PayingPTR.com 423. paymentsbooklet.com 424. Payooclub.com 425. Paypay-mails.com 426. Pcash.info 427. Pearlmails.com 428. PegasusPTR.com 429. PerfectPTR.com 430. performancebux.com 431. PerformancePTC.com 432. Persianptc.com 433. phatbux.com 434. Phoenixcash.info 435. ********** 436. Planetmails.com 437. Pleasant-Mails.com 438. pocketfavorite.com 439. PogoMails.com 440. Power-mails.net 441. Power4Bux.com 442. pretty-mail.com 443. Profitmorebux.com 444. Project-Bux.com 445. ProMails.org 446. ProperPTR.com 447. ProsperousBoom.com 448. ptc4u.com 449. Ptcbiz.com 450. Ptcbonus.com 451. PTCBux.com 452. PTCNinja.com 453. Ptcrush.com 454. PTCSense.com 455. Ptcshare.com 456. ptcwallet.com 457. PTR-Business.com 458. Pumpkin-Mails.com 459. QualityBux.com 460. Quickcashptc.com 461. QubeCash.com 462. RageBux.com 463. RaiBux.com 464. rainbow-mail.net 465. Rainpaid.com 466. Rainy-mails.com 467. Rapidobux.com 468. rcbux.com 469. Read2Money 470. RealDataEntry.net 471. RealMoneyCompany.com 472. RealCashPTC.com 473. Redclub-cash.com 474. ReoBux.com 475. Revbux.com 476. RevolutionBux 477. Richestmail.com 478. Richestmails.net 479. Richptc.com 480. RichPTR.info 481. Richptr.net 482. RingMails.com 483. Rolex-mails.com 484. rpbux.com 485. rushnsuccess.com 486. ********** 487. SaladMails.com 488. Salary-mails.com 489. Salemails.com 490. SapphireBux.com 491. Saturn-mails.com 492. SchoolBusOfCash.com 493. Scopebux.com 494. ScvBux.com 495. ShareTheBux.com 496. ShortBux.com 497. Show-sales.com 498. Silvanamails.net 499. SmurfsPTR.com 500. SnapDollars.com 501. Snowy-mails.com 502. solomails.com 503. StableBux.com 504. StablePTR.com 505. SteadyCashPTC.com 506. SteadyMails.com 507. Stock-mails.com 508. StockBux.com 509. StormOfTraffic.com 510. StreamEx.org 511. Sun-Cash.com 512. Sunsbux.com 513. Superpaybyemail.com 514. Sureptr.com 515. SurfJunky.com 516. Sweetdealsemail.net 517. SweetPTR.com 518. SweetsMails.com 519. Tea-Mails.com 520. Teammails.com 521. Tehnobux.com 522. Tendollarclick.com 523. Thanksgivingptc.info 524. Thebestptcintown.com 525. Thumbbux.com 526. TickerBar.info 527. Timelessearn.com 528. Topcashmails.com 529. Touch-Mails.com 530. TrafficNowFire.com 531. Ts-Mails.com 532. TuePaid.com 533. TuiBux.com 534. Turquads.net 535. Twodollarptc.com 536. Uddoo.com 537. UltraBux.com 538. Universe-Mails.com 539. Up-bux.com 540. UpBux.com 541. USA-Bux.com 542. Usd-ad.com 543. Usdcenter.com 544. UtilBux.com 545. Valentine-ptr.com 546. Valuebux.com 547. Verbonix.com 548. Vibrant+++++ities.com 549. Victorptr.com 550. Viewbux.com 551. Vinefire.com 552. Vision-Bux.com 553. Visit4cash.net 554. Vitaraptr.com 555. VuBux.com 556. WaoIndia.com 557. WaveBux.com 558. WavuBux.com 559. WealthyPTR.com 560. Webcamcashmails.com 561. WebMoney247.com 562. Western-Mails.com 563. Windy-mails.com 564. Wishmails.com 565. Wonderful-Mails.com 566. World-mails.com 567. WorldsPTR.com 568. Worldwide-mails.com 569. WorldWidePTC.com 570. Worldwideptr.com 571. worldwideptr.net 572. wow-mails.com 573. WuBux.com 574. XeonBux.com 575. XrayEmails.com 576. YingYangBux.com 577. Yippeemails.com 578. YooBux.com 579. YouPTC.com 580. YourBestBux.com 581. YourMyBux.com 582. zaebux.com 583. zionBux.com 584. UniBux.com

ANKET LİSTESİ - SIKÇA SORULAN SORULAR

EK GELİR ANKET SİTELERİ

INQUISIONSURVEY SCOUNTSURVEY HEADPAID SURVEY SETCBEN DERİMKİ

1- Anket Listesindeki Anket Siteleri ödemeleri ne zaman yapıyorlar?
Her Anket sitesinin belirlemiş olduğu bir alt ödeme limiti vardır. Bazı anket firmaları 10$ paranız biriktiğinde ödeme yapar. Bazı firmalar 25$, nadirende olsa kimi anket sitelerinde 100$ limitine kadar beklemeniz gerekebilir.
2- Anket siteleri ödemeleri nasıl yapıyorlar?
Anket siteleri ödemelerini iki şekilde yapıyor. Paypal üzerinden yada Çek ile adresinize yolluyorlar. Veya online ödeme sistemleriyle ödemeleri gerçekleştiriyorlar.(bu ödeme sistemlerinin nasıl işlediği ve paranızı nasıl alacağınız Anket Listesi Kitabında detaylı olarak anlatılmıştır).
3- Anket Listesi sayesinde aylık ne kadar kazan elde ederim?
Belirli bir rakam söylemek çok zor.Bu kaç firmaya kayıt olduğunuza ve günde kaç anket doldurduğunuzla orantılıdır. Anket Listesi kitabında verilen tüm aanket firmalarına kaydolup gelen tüm anketleri düzenli bir şekilde doldurursanız sizi fazlasıyla tatmin edecek para kazanabilirsiniz.
4- Anket doldurarak para kazanamak için Anket Listesi Kitabını satın almamız şartmı?
Anket doldurarak para kazanmak için Anket Listesini satın almak zorunda değilsiniz. Bu anket sitelerini kendiniz araştırıp bularak kaydolabilirsiniz. Biz üç yıldır anket doldurarak para kazanıyoruz ve problemsiz ödeme aldığımız anket sitelerini seçerek Anket Listesi kitabını oluşturduk. Sizin kendi başınıza belki aylarca araştırıp bulabileceğiniz anket firmalarını, Anket Listesi kitabında bir araya topladık.
5- Anket Listesi Kitabında kaç anket sitesi adresi var?
Şu anda elimizde 1700 anket firmasının adresi bulunmakta. Fakat biz sadece problemsiz bir şekilde ödeme yapan 214 tane firmayı Anket Listesi kitabına ekladik. Diğer anket firmalardan ödeme aldıkça, güvenilirliğini kanıtladıkça Anket Listesine ekliyoruz.
6- Anket Listesi Kitabına sonradan eklenen anket firmalarını öğrenmek için tekrar satın almak zorunda mıyım?
Hayır. Anket Listesini bir defa satın almanız bu tarihten itibaren eklenecek tüm anket siterlerine de sahip olmanız anlamına gelmektedir. Yeni eklenen anket siteleri Anket listesini alan herkese mail'den gönderilecektir.
7- Anket doldurarak kısa sürede zengin olabilirmiyim?
Anket Listesi Kitabı kolay yoldan zengin olma vaatleri vermez. Sadece anketleri doldurarak para kazanmanızı sağlayan anket sitelerinin internet adreslerini vermektedir.
8- Bu işte Anket Listesi sitesinin bize faydası nedir?
Anket Listesi Kitabı ve sitesi size sadece güvenilir anket doldur para kazan sitelerinin toplu bir listesini verir. Ayrıca online ödeme sistemleriyle ilgili detaylı bilgiler vererek işinizi kolaylaştırır. Anket Listesi Kitabının tek sorumluluğu vaad ettiği sayıda anket firmasının adreslerini size sunmaktır.
9- Ben sizin anketlerinizi doldurmak istiyorum ne yapmalıyım?
Anket Listesi sitesi bir anket doldurma sitesi değildir. Kimseye ücret ödeme karşılığında anketler yollamaz. Anket Listesi Kitabı sadece problemsiz para ödeyen anket sitelerinin listesini size sunar. Bu listedeki anket firmalarına kayıt olursunuz ve bu siteler size online anketler gönderir. Doldurduğunuz her anket başına sizlere, doldurmadan önce belirttiği ücreti öder. Bu firmaların yollayacakları anketlerle ve ödemeleriyle Anket Listesi Kitabının hiçbir ilgisi yoktur.
10- Anket Listesi Kitabını okumak için bilgisayarıma hangi programı kurmam gerekiyor?
Anket Listesi Kitabı pdf formatında bir e-book'tur. Bilgisayarınızda Adobe-Acrobat Reader yazılımının kurulması gerekir. Bu yazılımı kurmakta sorun yaşayanlar yada kurupta kullanamayanlar için Anket listesin ayrıca Word dosyası halinde de veriyoruz. Anket Listesini word dosyası olarak almak için bize ayrıca mail atınız.
11- Anket Listesindeki firmalara üyelik ücretli mi?
Hayır. Listemizdeki anket sitelerine üyelik ücretsizdir. Kayıt olmak için sizden hiçbir ücret talep edilmez.
12- Ürünü kargoylamı gönderiyorsunuz?
Anket Listesi basılı bir yayın değil, bir e-kitaptır. Satın alırken ödemenizi kredi kartıyla yapmışsanız kitabı anında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ödemenin hemen ardından Anket Listesini indireceğiniz sayfaya aktarılacaksınız. Ödemenizi havale ile yapmak istiyorsanız bankanızdan havaleyi yapıldığına dair onay geldiğinde, havale formuna girdiğiniz e-mail adresinize Anket Listesi kitabını indireceğiniz sayfanın adresi gönderilecektir.
13- Bilgisayarıma format attım, e-kitabım silindi. Tekrar mı satın almam gerekiyor?
Anket Listesini bir defa satın aldıktan sonra istediğiniz zaman aynı mail adresine tekrar gönderilmesini isteyebilirsiniz. Tekrar satın almanıza gerek yoktur. Bize mail atın ve e-kitabınızı tekrar yollayalım. Anket Listesini dilerseniz pdf, dilerseniz word istersenizde internet üzerinden okuyabileceğiniz formatta size yollayabiliriz.
14- Ödeme yaptıktan sonra kitabı indiremedim. Ne yapmam gerekiyor?
Anket Listesini satın alırken, ödeme gerçekliştikten sonra kitabı herhangi bir problemden dolayı (elektrik kesintisi, veya internet bağlantısı problemleri vb.) indiremediyseniz, bize mail atarak kitabınızı isteyebilirsiniz. Ödeme gerçekleşmişse size göndereceğimiz bağlantıdan istediğiniz zaman kitabı tekrar indirebilirsiniz.

EK GELİR FOREX SİTELERİ


DESTEK FXHEDEF ONLINEFX OROANY OPTION
GCM FOREXPLUS 500HEDEF OPTIONINTEGRAL MENKUL
DOVIZ DESTEKATIG MENKUL DEĞERLERI OPTIONETORO

FOREX HAKKINDA YAZILAR

Lider Forex
Türk Lirası
Lider Forex
Hisse Senedi
Lider Forex
Petrol Ticareti
Lider Forex
Altın Ticareti
Lider Forex
Döviz Ticareti
Lider Forex
Metatrader
Lider Forex
Avantajlı Yatırım
Lider Forex
Binlerce Yatırım Aracı
Lider Forex
En Büyük Finans Piyasası
Lider Forex
İnternetten Döviz Ticareti
Lider Forex
Forex vs Borsa
Lider Forex
24 Saat Yatırım
Lider Forex
Forex Kitabı
Lider Forex
Başarı Hikayesi

Forex Sahtekarlığı

İlk Forex piyasası patlaması İnterneti vurduğunda, giderek daha fazla kişi ticaret ve yatırım yapmaya başladı, ve bu sayede piyasa aniden dünyanın dört bir yanındaki karanlık kişilerin çeşitli Forex sahtekarlığı uygulamaları için uygun bir zemin haline geldi. Piyasa, brokerlar, yazılım geliştiriciler, sinyal sağlayıcılar ve sadece insanları kandırıp paralarını alıp kaçmayı düşünen kişiler tarafından ağır yaralar aldı. Böylece Forex piyasasının itibarı sarsıldı. Forex piyasası ticaretten ziyade, sahtekarlıklar ile tanınmaya başlandı. Ancak bu gerçek artık değişti. Değişti, çünkü yasal işletmeler Forex dolandırıcılık çağını atlatmayı başardı ve zirveye çıktı. Ancak, dolandırıcıların dibe vurmuş olması var olmadıkları anlamına gelmiyor. İster yeni, ister tecrübeli olsun, her Forex yatırımcısının dikkatli olması gerekmektedir.

Ücretsiz Denemeler

Genellikle, Forex dolandırıcılarının dahil olduğu gruplar, kurbanlarına ücretsiz deneme fırsatı sunmazlar. Bunlar sadece paranızı almak ve kaçmak isterler. Bunlar siz sistemlerini test ederken etrafta bulunmak istemezler. Eğer bir broker ücretsiz deneme imkânı sunuyorsa, bu ister bir Forex brokerında bir demo hesabı olsun, ister robot ticaret sisteminde ücretsiz bir deneme olsun veya isterse de bir Forex sinyal sağlayıcıdan ücretsiz sinyaller olsun, bütün bunlar, işletmenin büyük ihtimalle yasal olduğunun işaretleridir. Eğer ücretsiz bir deneme imkanı sunmuyorlarsa, bunu talep edin. Ücretsiz deneme fırsatı edinemeseniz de, en azından dikkatlerini çekeceksiniz. Günümüzde Forex piyasasında birçok şirket bulunmaktadır, dolayısıyla istediğinizi almamanız için hiçbir neden yoktur. Ve eğer istediğinizi alamıyorsanız, büyük ihtimalle başka bir yeri denemenin zamanı gelmiştir.

İlk izlenimler

Her türlü ilişkide, söylendiği gibi, ilk izlenim her şeyden önemlidir. Forex araçları ve hizmetleri için de bu geçerlidir. Eğer birileri Forex sahtekârlığı yapmak istiyorsa, profesyonel bir web sitesi tasarlamak ile uğraşmayacaklardır. Dolayısıyla, genellikle şu iki şeyden birisi gerçekleşir: İlk olarak, söz konusu web sitesi dört yaşındaki bir çocuk tarafından tasarlanmış gibi görünür. Eğer web sitesi on dakika içerisinde hazırlanmışa benziyorsa, büyük ihtimalle gerçekten de bu süre içerisinde hazırlanmıştır. İkincisi ise, bunun tam tersidir. Eğer web sitesi çok göz alıcı ve etkileyici görünüyorsa, o halde web sitesinin geçerliliği sorgulanmalıdır. Her zaman iletişim bilgilerini ve müşteri hizmetlerini kontrol edin. Forex dolandırıcılığında yer alan kişiler genellikle kurbanlarının kendileriyle iletişim kurmalarını istemezler.

Araştırmanızı Yapın
 
Özellikle robot yatırımcılar ve Forex sinyal sağlayıcılarının birçoğu istatistiklerinde olağanüstü ve etkileyici başarı oranlarını sergilerler. Diğer her şeyde olduğu gibi, bunlar eğer kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, zaten büyük ihtimalle gerçek değildir. Sitelerinde bulunan grafikleri aynı zaman dilimi için hazırlanmış olan gerçek grafiklerle karşılaştırabilirsiniz. Sundukları oranları, başka bir kaynaktan geçmişte sunulan oranlarla karşılaştırabilirsiniz. Her söylediklerine inanmayın. İnceleme yapmak için biraz zaman ayırın.

Bağımsız Kaynaklar

Yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi, bağımsız incelemeleri okumaktır. Forex sahtekarlıkları ve bunları yapan kişiler hakkında size bilgi verecek kaynaklar bulunmaktadır. Piyasada birçok harika, güvenilir ve yasal Forex araçları ve kuruluşları bulunmaktadır. Yapılacak küçük bir araştırma ile, bir Forex dolandırıcılığının kurbanı olma ihtimali sıfıra inecektir. Bunun için sadece dikkatli olmak yeterlidir.