Erkekler Dikkat

hakantok hakantok is basvurusu yap hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Twitter Takipci hakantok iletisim Bilgilerim hakantok Web Sayfasi Yapilir hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Yerli Arabamiz hakantok hakantok Gida Teroru hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Aloculara Dikkat hakantok hakantok hakantok Turbeler Turk Starlar hakantok hakantok hakantok hakantok hakantok Nostalji Anilar hakantok Kaybolan Meslekler hakantok Antik Kentler Turizm Tanitimi sehitlerimiz  Kpss Test Kpss Test 2 Gezici Rehber VOLKSWAGEN 1303 Anadol STC Siyaset Yolsuzluk MARKALAR  Kangal  Ek Gelir israil Boykot Otel ik Derin Haber Edebsizlik  Teror Aile ve Evlilk Askerlik-Sehitlik Gundem  Evlenmek istiyorum 444 hakantok Favorite LinksALOCULAR KİMDİR?

Telefon ve internet üzerinden tanışdıkları Türk erkeklerini, "yanına geleceğim" diyerek, pasaport, yol masrafı veya ağır hastasının olduğu ilaç alacağı yalanıyla para isteyerek dolandırıcılık yapan çingenelere, Bulgaristan'da "Alocu" denilmektedir ve aloculuk, Bulgaristan'da bir sektör halini almıştır ve bu dolandırıcılık yöntemi ile binlerce insanımız dolandırılmıştır.  

Dolandırıcılarla kurbanlarının karşılaşması şu şekilde başlıyor;
+359 (Bulgaristan kodu) ile başlayan bir telefondan size cevapsız çağrı geliyor, merak edip arayınca karşınıza mutlaka ama mutlaka bir kadın çıkıyor. Umutsuz, çaresiz bir zavallı rolü oynayan bu dolandırıcı kadın başlıyor trajik bir hikaye anlatmaya.  Hepsinin anlattığı hikayeler birbirine benziyor.

Bu dolandırıcılar, cevapsız telefon çağrıları ile kurban aradıkları gibi, internetteki arkadaşlık siteleri forumlar,  skype, icq, msn gibi anlık iletişim sistemleri ilede kurban arıyorlar, ilk iletişimin ardından hemen telefon numaralarını verip, görüşmeyi telefon üzerinden sürdürüyorlar.

Gelelim anlattıkları hikayelere;

Babası ölmüştür, üvey babası yada eniştesi tarafından taciz edilmektedir, istemediği biri  ile evlliliğe zorlanmaktadır, öylesine zor durumdadırki, intihar etmeyi bile düşünmektedir. Bu nedenle evden hatta Bulgaristan’dan kaçması gerekmektedir, sığınacak bir limana ihtiyacı vardır,
Sizin yaşınızın, medeni halinizin boyunuzun, kilonuzun, hiç ama hiç önemi yoktur onlar için. Sığınacakları (!) liman sizsiniz artık.

Bu veya benzeri numarayı yutarsanız, “senin yanına geleceğim ama pasaportum kayıp, yurtdışına çıkabilmem için seyahat sigortası yatırmam gerekiyor” gibi yalanlarla ilk etapta 100 – 150 Euro gibi bir parayı Western Union üzerinden havale etmenizi isitiyorlar.  

..Bir kez bu parayı yatırdınızmı gerisi kolay artık. “Pasaportum, sigortam, herşeyim tamam, yola çıkmam gerekiyor, aksi gibi kıyafetimde yok” diyerek yol parası istiyorlar. Nasıl olsa daha önce para yatırmış olan kişi “ehh ne yapalım” diyerek 2. kezde para gönderiyor, ardından çingene kızından müjdeli haberi alıyor. “Aşkım, şu saatte, şu otobüsle yola çıkıyorum, şu saatte Türkiye’ye girmiş olacağım” Tuzağa düşmüş kişide heyecan dorukta tabi. Derken bir telefon geliyor “aşkım, yüklü bir vergi borcum çıktı, onu ödemeden yurtdışına çıkmama izin vermiyorlar, ben şimdi geride dönemem, beni öldürürler” diye ağlayarak konuşan çingene kızı, 1000 – bin beşyüz Euro gibi yüklü bir para daha kopartmaya çalışıyor, Sizi inandırmak için, güya sınır polisi, gümrükçü yada otobüs şoförü ilede konuşturuyor.  varsa gönderiyorsunuz, yoksa, “ne kadar varsa onu gönder burada kolaylık sağlayacaklar, taksite bölecekler” gibi yalanlarla cebinizdeki yada birikiminiz olan tüm parayı kopartmaya çalışıyor. Yeniden göndermeklede kurtulamıyorsunuz, “aşkım, şu kadar daha gerekiyormuş, ben mahvolurum yoksa” diye ağlayıp yalvarıyor size. Bu para istemeler taa ki siz gönderemez hale gelinceye yada dolandırıldığınızı anlayıncaya kadar devam ediyor, sonra perde kapanıyor.

Alocular, anası, kızı, oğlu, gelini, kocası, erkek kardeşi, ailece bu işi yapmaktadırlar. Kadınları telefonla konuşurken, erkekleride, kadın takliti yaparak erkeklerle cahat yapmakta, sonra müsait olduğunda da, kadınlarının telefon numarasını vermektedir. Her bir alocunun, hatırlayamayacağı kadar çok kurbanı vardır. Öyleki, hergün Western Union Bank önünde alocular, dolandırdıkları erkeklerin gönderdiği havaleleri almak için kuyruk oluşturmakta, dolandırdıkları paralarla lüks hayat yaşamaktadırlar. Aloculuk dolandırıcılığı başladıktan sonra, yıkık dökük evlerin olduğu çingene mahalleleri, villaların oluşturduğu lüks semtler haline gelmiştir
Bu oyunda baş rölü kadınlar oynuyor. Erkekleri ise, şoför, polis, gümrükçü rolünü oynadıkları gibi, internet ortamında kendini kadın olarak tanıtıp chat yapmakta, daha sonrada namuslu (!) karılarının telefon numarasını vererek, sizi emin ellere havale etmektedir. Haa birde şu var; sizi sınırdan aradığını söyledikleri zaman, sınırda filan değil, evlerindedirler. Otobüste olduğunu sanmanız için saç kurutma makinesi çalıştırmaktadırlar, şoför, gümrükçü, polis diye sizi konuşturduğu erkekler ise, kocaları, babaları, erkek kardeşleridir.

Denizde kum, çingenelerde yalan!

Dolandırılmış olmanın ezikliği yetmiyormuş gibi birde parasını çarptıkları insanlarada internet sitelerinde; "Sizden zorlamı para aldılar, kafanıza silahmı dayadılar? Evinizde çoluk çocuğunuz açken hovardalık yapıyorsunuz, birde burada erkeklik taslıyorsunuz be aç köpekler!" diye hakaret etmektedirler.

DİKKAT!
SHENGUL GUNESH YUSEIN İSİMLİ BU KADIN VE TÜM AİLESİ
DOLANDIRICIDIR
.


 
BU DOLANDIRICI KADIN,  DOLANDIRICI ANASI SARI ÇIYAN GÜLNAZİYE VE ERKEK DOLANDIRICI AHMET UZUNOV İLE BİRLİKTE, ALMANYA'DAN HACI  ÖMER İSİMLİ BİR GURBETÇİNİN 10.500 € PARASINI DOLANDIRMIŞTIR.

Ahmet Uzunov'un baba adına ve bu dolandırıcı kadınlara yakınlık derecesi bilgilerine henüz ulaşılamamakla birlikte, Shengul'ün kocası yada erkek kardeşi olduğu sanılmaktadır. 
 
Bulgaristan İsperih'te Vasil Levski Sokağı, Parkın karşısında oturuyorlar. Dolandırıcılıkla yaptırdıkları 3 evleri ve biri Opel diğeri Mercedes olmak üzere 2 lüks otomobilleri vardır.
Otomobillerinin plakaları: PP 2165 ve PP 7333
Dolandırılan Hacı Ömer, dürüst insanların desteğini beklemektedir.
İletişim:
TELEFON: 00491639686411
MSN: yakalarsam1970@hotmail.com

ALOCULAR DEĞİŞİK KILIKLARDA

Ana - Kız, utanmadan birlikte dolandırıcılık yapıyorlar. Ana dolandırıcı Gülnaziye. Ona, Bulgaristan İsperih'te "Sarı Çıyan Gülnaziye" diyorlar. İki kızı var Gülnaziyer'nin.  Şenay ve Şengül.. Yıllar yılı, iki kızıyla birlikte dolandırıcılık yapan bu hırsız kadının resimlerine bakın.
Şalvarlı resmi, günlük ıyafetidir.
Diğer resmi, kendisi gibi hırsız kızı Şenay'ın düğününde oynarken.
Türbanlı resmide, internette dolandırıcılık yaparken.Ne şerefsiz ama!İte köpeğe para kaptırıpta bu duruma düşmek çok acı olur..
Bizim insanlarımızın bu şekilde dolandırılmasına karşıysanız, bu yazıyı kopyalayıp, adres listenizdeki tüm dostlarınıza ileterek, onlarında aynı şekilde dostlarına göndermelerini isteyin.Adı: Nadejda Emilova Ivanova. Skype üzerinden birini dolandırmaya çalışırken..  O tarihte kullandığı telefon numarası: 00359 896 009 728 ama çoktaaan bu numarayı değiştirmiştir.

  Son zamanlarda dikkat ettiyseniz   (+359 887…), (+359 849…) , (+359 896…), (+359 898 …) gibi numaralardan gelen çağrılar popüler olmaya başladı.  En son benim cep numaramada +359′lu numaranın birinden bir çağrı geldi.  Merak ettim numarayı tanımıyordum.  Biraz araştırdım ve Bulgaristan’daki takipçilerimden Adem Demir sağolsun güzel bir açıklama getirdi.

Olay bilindik dolandırıcılık durumlarından bir tanesi.  Son zamanlarda özelliklede Türk erkeklerini dolandırmak için kurulmuş bir tezgah.  Bulgaristan’daki hatunlar bizim Türk milletinin ne kadar yardımsever ve ne kadar çapkın olduğunu öğrenmesi üzerine kurulan dolandırıcılık olayı.

Cep telefonunuza +359 ‘lu bir numaradan mesaj yada çağrı geliyor.  Sizde cevap veriyorsunuz.  Karşınıza bir hatun çıkıyor size başlıyor yalvarmaya…

“Yol param yok,  lütfen yardım et,  kurtar beni buralardan, Türkiye’ye gelmek istiyorum, annem hasta, babam kanser, sokakta kaldım” gibi laflarla önce kurbanı kandırıyorlar.  Muhabbet sarmaya başladıktan sonra iyiliksever Türk erkeklerini veya çapkın Türk erkeklerini kandırıp para isteniliyor.  Acındırma durumları bittikten sonra 1-2 bin dolar gibi para kopartanlarda var.

Hatta şuan Bulgaristan’da bu tip çeteler oluşmuş durumda. Son zamanlarda bu durumu fark eden Bulgaristan hükümeti “Sahte Gelin”  adındaki operasyonlarda bu tip çeteleri yakalamaya çalışıyor. Bulgaristan esnaflarının söyledikleri ise işin vehametini ortaya koymakta. Edindiğim bilgilere göre bu işten hatunlar sağlam para kazanıyorlar.  Sokaktaki dedikodulara göre esnafların anlattıkları şöyle…

“Altına araba çekenlerden tutunda evlerine binlerce liralık mobilya alan birçok hatun var.  Özellilede bu işi meslek edinmiş çeteler binlerce doları cebe indirip sürekli Türk erkeklerini peşinden dolaştıran hatunları çalıştırmaktalar.” Bulgaristan’daki çeteler epeyli profesyonel bir hale gelmişler.

Peki dolandırıcılık yapmalarının sebebi nedir?

Aslında birçok sebep var. Bunlardan en önemlisi kominizm gibi bir rejimden çıkan ve ülkede henüz gelir dengesi oluşmamış bir halk var. İş sahalarının olmaması ve kolay para kazanmak başta geliyor.  Türk erkekleri ise en kolay para kazanma yolu olarak konuşulmakta.  Para istemek için yalan çok en çok söylenilen yalan arasında da “Trafik kazası geçirdim, para lazım, yanına gelmek ve bu hayattan kurtulmak istiyorum, beni yanına alır mısın”  gibi bahaneler.  Tabiki çapkın Türk erkeklerine farklı fantezilerde yaşatmıyor değiller..

Şuan itibariyle Bulgaristan vatandaşları Türkiye’ye vize almadan girebilmekte.  Yalanlarını en çok bu şekilde destekliyorlar.

Para transferi nasıl yapılıyor? Yakanmıyorlar mı?

Türkiye’den para koparmanın en kolay yolu Western Union olarak görülmekte.  Çünkü Western Union ile yaplan para transferleri izlenemiyor. Hatta işin dahada vahim tarafı kontörlü hatlardan arıyorlar.  Çünkü kontörlü hatları almak için kimlik ibraz etme zorunlulukları yoktu.  Bulgaristan hükümeti bunun önüne geçip dolandırıcılık yapan “Sahte Gelinleri” yakalamak için yeni bir kanun çıkartıp kontörlü hatlar için kimlik ibraz zorunluluğu bile getirmiş. Yeni çıkan kanuna göre kotörlü hatlar artık kimlik ibrazı ile gerçekleşecek.

Zaten ne kaybettiysek ya vicdanımızdan yada çapkınlığımızdan…

Aman bu tip oyunlara kanmayın.  (+359 887…), (+359 849…), (+359 896…), (+359 898 …) kodlu telefonlardan gelen mesajlara cevap vermeyin.  Gelen çağrıları açmayın.  Eğer açarsanızda size ne kadar dil dökülürse dökülsün inanmayın…
 


BU DÜĞÜNÜ, ALMANYA'DAN, HACI ÖMER BELEN İSİMLİ GURBETÇİMİZİN, 10.500 € PARASINI DOLANDIRARAK YAPTILAR.
HIRSIZ GÜLNAZİYE'NİN HIRSIZ KIZI ŞENAY'IN,  ÇEHİZİ VE DÜĞÜN MASRAFLARI, BU DOLANDIRICILIK SAYESİNDE YAPILDI.
DAMADIN YAKASINA TAKILAN TAKILAR BİLE, HACI ÖMER BELEN'DEN DOLANDIRILAN PARALARDIR.BU RESİMDEKİ İKİZ KIZ KARDEŞLER, ŞENAY VE ŞENGÜL, YILLAR YILI, ALO YAPARAK, "YANINA GELECEĞİM, SENİNLE EVLENECEĞİM" DİYEREK, ERKEKLERDEN PARA KOPARTARAK ZENGİN OLDULAR. İSPERİH'TE, 3 EVLERİ VE İKİ LÜKS OTOMOBİLLERİ VAR.İŞTE BAŞ ŞEREFSİZDE BU HACANA KADINDIR. NAMUS VE ŞEREF DENİLEN ERDEMLERİN, VARLIĞINDAN BİLE HABERSİZ OLAN BU PAÇAVRA, İKİ KIZI, OĞLU VE KOCASI İLE, YILLARDIR DOLANDIRICILIK YAPMAKTADIR.
DOLANDIRDIĞI PARA İLE,  YAPTIKLARI, HIRSIZ KIZI ŞENAY'IN DÜĞÜNÜNDE GÖBEK ATIYOR ŞEREFSİZ PAÇAVRA.GÜLNANZİYE'NİN HIRSIZ KIZLARINDAN, SHENGUL GUNESH YUSEIN..
BU PAÇOZU ÇEVRESİNDE, SUDENAZ OLARAK BİLİRLER.ŞEREFTEN NASİBİNİ ALMAMIŞ, İKİ ŞEREFSİZ KARDEŞ BİR ARADA.

HIRSIZIN TELEFONU: 00359 884 99 89 42hasret130: kendime cidi bir ilişki ileride evlilik arıyorum lütfen sadece cidi düşünenler arasın sohpet falan aramıyorum yas farki dis güzelliğin hiç bir önemi yoktur benim için önemli olan sayigi ve sevgidir yva kurmak isteyen hayatının geri kalanını benimle geçirmek isteyen bana arkadaşlık göndersin lütfen sadece cidi olanlar yasin

Yukarıdaki resim ve yazı, internet sitelerine, güya evlilik amaçlı verilen bir ilandır. http://iMesh.com müzik - video paylaşım ve chhat sitesine hasret130 nicki üye olan hırsız çingene karısı, birtanesi57 skype adresinide o sitede ilan etmiştir.

Bu hırsız çingene karısı, kendisi gibi hırsız olan kocası ile birlikte, günün büyük bir bölümünü internette geçirmektedir. Skype'nin paralı sürümünü kullanan bu hırsız ikili, skype'den tuzağa düşürdükleri insanları, birlikte takip ederek dolandırmaktadırlar.

Bu hırsız kadınla, kendimi 57 yaşında olarak tanıttım. Uzun bir sohbetten sonra sıra geldi para isteme faslına. Görüntülü görüşmeye fazla taraftar olmadığından, ısrar ederek, kısa bir süre webcam'da görünmesini sağladım, iki fotoğrafını çekebildim, birisi bulanık, diğeri yarım ama yinede kim olduğu anlaşılıyor.
İlk görüşmemizin sonuna doğru, benim para göndermeyecek birisi oldujğumu anladılar ve derhal skype'den sildiler. O gecenin sabahı, yeni bir skype adresi açarak, hırsız çingeneyi faka bastırdım. Bu sefer yaşımın 37 olduğunu söyledim. Telefonunuda vererek, adının SADİFE YAŞAROVA MUSTAFAOVA olduğunu söyledi ve kamerasının bozuk olduğunu, internetininde kesilmek üzere olduğunu söyleyip, kendisine Western Union üzerinden para göndermemi istedi.


Kendisine, iş yerinde olduğumu ve birazdan görevli olarak dışarı gideceğimi ve o zaman havale çıkartacağımı söyledim.
Birkaç saat sonra skype'yi açıp, siktiri çektim.. Para kopartabilmek için ağzından bal damlayan aşağılık hırsızın,   bakın çingene kimliği nasılda çıktı ortaya:))

[10:54:45 AM] birtanesi57: sana bol sans alaha emanet ol
[10:54:54 AM] Mehmet Zanapali: Allah'a emanet ol
[10:55:00 AM] birtanesi57: sende
[10:55:16 AM] birtanesi57: ben koyi yerinde kaliyorum sehire gidemi
[1:28:45 PM] birtanesi57: seni bekliyorum ne yaptiniz bana tel acin sizi bekliyorum
[6:33:30 PM] birtanesi57: orda misiniz
[6:33:51 PM] Mehmet Zanapali: adi, şerefsiz hırsız. evli barklısın ama pezevenk kocanla birlikte alo yapıyorsun. ümit ismi ile skype de pezevenk kocan. seni derhal siliyorum. orospularla, kahpelerle işim yok. [6:33:57 PM] Mehmet Zanapali: şerefsiz orospu
[6:34:12 PM] Mehmet Zanapali: bok ye para yerine
[6:34:30 PM] birtanesi57: senin azina sikiseyim pislik erif
[6:34:34 PM] birtanesi57: ibneeeeeeeeeeeeee

[6:34:46 PM] Mehmet Zanapali: siktir, çingene köpekler sizi
[6:35:05 PM] Mehmet Zanapali: nickini boktanesi57 yap
DOLANDIRICI SARI ÇIYAN GÜLNAZİYEBulgaristan İsperih'ye yaşayan ve ailesi ile birlikte dolandırıcılık yapan bu kadına çevresinde SARI ÇIYAN GÜLNAZİYE derler.
Meslekleri dolandırıcılık olup, başka iş yapmazlar.  3 evleri ve 2 üks otomobilleri olmasına rağmen, hiçbir yetkili onlara, servetlerinin kaynağını sormaz ve banka hesaplarını incelemez.
Gerçek ismi: Svetla Rumenova Marinova
olup, bütün evlilik sitelerinde, farklı farklı takma isimler kullanır.

Sırbistan Belgrad'tan olduğunu söylemesine rağmen, Bulgaristan'da yaşadığına dair ciddi ip uçları vardır.

Bu hırsız kadın, evlilik sitelerinden tuzağına düşürdüğü insanlara, farklı farklı resimler gönderir. İstanbul'da yaşayan Serkan isimli bir yurttaşımızın 3.000 € parasını dolandırmış ve kendi resmiymiş gibi, Bulgaristan'ın ünlü sanatçılarından Preslova'nın resimlerini göndermiştir.

Bu şerefsiz hırsızın oyununa gelerek, daha önce Svetla Rumenova Marinova
adı ile Bulgar sanatçı Preslova'nın resimlerini yayınlamıştık. Bulgaristan'da yaşayan dostlarımızın bildirmesi üzerine, o resimleri yayından kaldırdık.

Svetla Rumenova Marinova isimli şerefsiz hırsız, kendini farklı farklı ülkelerden  göstererek hırsızlık yapıyor. Bu şerefsizi tanıyan lütfen bize bilgi versin.

Dana önce, Bulgar sanatcı Preslova'nın resimlerini, kendi resimleriymiş gibi kullanan bu şerefsiz hırsızın, gerçek resimlerine ulaşabildik. Dostlar sağolsun. Yakında adres bilgilerinide bir gönderen olur..
Destek olanlara teşekkürler..
İşte resimler:


HIRSIZ GÜLNAZİYE'NİN, HIRSIZ EVLATLARI
BU RESİMDEKİ İKİZ KIZ KARDEŞLER, ŞENAY VE ŞENGÜL, YILLARDIR TÜM EVLİLİK SİTELERİNE İLANLAR VERİP KENDİLERİNE AV ARADILAR. TANIŞTIĞI ERKEKLERDEN, YANINA  GELECEĞİM DİYEREK, PASAPORT VE YOL PARASI İSTEDİLER. UÇAK BİLETİ ALDIRDILAR. KENDİLERİNİN GELECEĞİNİ BEKLEYEN ERKEKLERE; ŞU KADAR KREDİ BORCUM VARMIŞ, ÖDEMEDEN ÜLKEYİ TERK ETMEME İZİN VERMİYORLAR DEYİP, BÜYÜK PARALAR DOLANDIRDILAR.
BUNU YAPARKENDE, KOCALARINI, ERKEK KARDEŞLERİNİ, SINIR POLİSİ, GÜMRÜK MEMURU, HAVAALANI MEMURU GİBİ ROLLERE SOKARAK,  TUZAĞA DÜŞEN  AVLARINI İNANDIRDILAR.ÜÇ HIRSIZ KARDEŞ BİR ARADA.
DOLANDIRDIKLARI PARALARLA  İSPERİH'TE ÜÇ TANE VİLLA YAPTIRDILAR. 2 TANE LÜKS OTOMOBİLLERİ VAR, BANKA HESAPLARI SAĞLAM.
HIRSIZ KIZLARDAN ŞENAY'A, DOLANDIRICILIK PARASI İLE, KRALLARA LAİK BİR DÜĞÜN YAPTILAR.
BU OLAYI DİKKATLİ OKUYUN

Bütün evlilik sitelerinde olduğu gibi,
http://yonja.com  sitesinde de, yüzlerce dolandırıcı - hırsız, Bulgaristan çingenesi cirit atmaktadır.

Dün, salt alocuların kullandığı resim ve isimleri tesbit için üye olduğum
http://yonja.com sitesinde, Bulgaristan'dan, Selin ismi ile üye olan, aşağıya resmini eklediğim hırsız kadınla karşılaştım.

İŞTE HIRSIZ KADIN "Zinaida Aleksandrova Yordanova "Bu gördüğünüz hırsız kadın, resimlerini,
selin201111@hotmail.com msn adresini ve 00359895314055 telefon numarasını ilan etmiş.  Ve bu hırsız kadın. para isterken

 "Zinaida Aleksandrova Yordanova "

adına gönderilmesini istiyor. Kendi adımızıdr, yoksa ailesinden birinin adımıdır, orasını kendisi bilir.

Bu hırsız kadın demişki;

Hakkımda

mrba ben selin burda citi anamdayim evlilik iciin kendime citi bir arkadas ariorum tel numaram 00359895314055 beni bu numaran araya bilirsiniz msn drezim selin201111@hotmail.com veya ekleye bilirsiniz ama sadece citi olanar

Aradıklarım

slm ben selin kendime citi birini ariorum yalansiz dolansiz biri olsun evlilik dusunen biri ni ariorum alahtan korkan bana yazsin ve yalan konusmayan saigilarrr

Bu hırsız kadının kendi yazdıklarını kopyalayıp yapıştırdım. Üslubundan, çingene olduğu derhal anlaşılıyor.

GELELİM ONUNLA ARAMIZDA GEÇENLERE

Msn ye ekledim ve hemen kabul etti, görüşmeye başladık. Kameraları açtık, evet, resimler kendine aik. 25 yaşında olduğunu ve kimsesiz olduğunu söyledi. Ona "56 yaşındayım" dedim. "Benim için, yaşın önemi yoktur, dürüst olsun yeter" dedi.

Daha 10 dakika bile geçmeden, yanıma gelmek istediğini  söyleyerek, pasaport çıkartmak için, 120 € istedi. Parayı nasıl göndereyim? diye sorduğumda, derhal Western Union dedi. Kimbilir, bu güne kadar kaç kişinin canını yaktı bu şerefsiz.

Ona dedimki;

madem bu karda kışta, taaaa Ruse'den kalkıp, yanıma geleceksin, 120 € pasaportun için, ve 130 € yol parası ve diğer masrafların için, sana 250 € göndereceğim.

Çok sevindi şerefsiz hırsız. Daha sonra, mesaj göndererek,
"Sana WEstern Union üzerinden 250 € gönderdim. Gönderen kişinin adını, paranın miktarını ve gönderilen yeri biliyorsun. Şifreside: 7501220149
Yarın git parayı çek" dedim.

Ertesi günü mesaj atmış şerefsiz hırsız.

Diyorki;  "sende hiç insanlık yokmu? beni  rezil ettin herkese. O şifre ile para gönderilmemiş. Bu nasıl insanlık?"

Bak bak bak bak bak şerefsize. Yahu bu dünyada insanlıktan en son söz edecek birileri varsa, o da, Bulgaristan'ın hırsız çingeneleridir.

Şimdi bizde büyük bir ekip kurduk. Bundan böyle alocu çingeneler, boşu boşuna WEstern Union'un yolunu tutacaklardır. Ekimimize katılmak isteyenlere önemle duyurulur.

BU HIRSIZ KADIN VE YONJA SİTESİNDE HIRSIZ KADINLARIN OLDUĞU BİR SAYFANIN RESİMLERİBU SAYFADAKİ İLANLARIN TAMAMINI İNCELEDİK. HEPSİ DOLANDIRICILIK AMAÇLIDIR
Bu dolandırıcının adı: Nergis İbrahim Birçok kişiyi dolandıran bu sahtekar, şimdide Selma Yılmaz ismini kullanmaktadır. Telefonu: 00359876644163 ama önemli değil, bunlar sık sık telefon numarası değiştiriyorlar. Bulgaristan'da kontörlü telefon hattı alabilmek için kimlik bilgileri gerekmiyor. Yani o telefon numaraları kimsenin adına kayıtlı değil. Birkaç kişiyi dolandırdılarmı, telefon numaralarını değiştiriyorlar.


 

Internet ve telefon vasıtası ile dolandırılanlar!

On yılı aşkın süredir, türkiyedeki telefonlara cevapsız çağrı bırakarak, internetteki  arkadaşlık siteleri ve forumlarda telefon numaralarını ilan ederek, kendilerini arayanları, "yanına geleceğim, seninle evleneceğim, seninle birlikte  yaşayacağım, ne istersen yapacağım" diyerek dolandırıcılık yapan Bulgaristan çingeneleri, binlerce insanımızı dolandırdılar.

Bu şekilde dollandırıcılık yapanlara Bulgaristan'da "Alocu" denilmektedir ve her alocunun hatırlayamayacağı kadar çok kurbanı vardır.

Aloculuğu meslek edinen Bulgaristan çingeneleri, sınır ötesinde olmanın verdiği rahatlıkla korkusuzca hareket ediyorlar, dolandırılanlar şikayet etsede,  "arkadaşımdı, sevgilimdi, ben istemediğim halde bana  harçlık gönderdi, sonra Türkiye'ye yanına  gitmemi istedi, çekinip gitmeyince beni şikayet etti" diyerek işin içinden çıkmaktadırlar.

Dolandırıcı Bulgaristan çingeneleri öylesine cüretkarki, insanları dolandırmakla kalmayıp, forum ve sitelerde dolandırdıkları kişilere hakaretler yağdırabiliyorlar.

Bu sitede, Bulgaristan çingeneleri tarafından dolandırılan mağdurların başına gelenlere yer vereceğiz. Bizimle iletişime geçen mağdurların istememeleri halince, kimlikleri açıklanmayacaktır.

Allah hepimizi kötülerin şerrinden korusun!

DOLANDIRICI ÇETE 10.500 € ÇARPTI!

Almanya'da yaşayan Hacı Ömer isimli yurttaşımız, 
www.muslima.com  adında bir evlilik sitesine üye olur. Amacı, temiz, namuslu, helal süt emmiş, bir kızla tanışıp evlenmektir.

Hacı Ömer'in karşısına Bulgaristan'dan, adının Shengul Yusein olduğunu söyleyen aşağıda resmi olan kadın çıkar. Temiz aile kızı edasındadır ve inandırıcı olması için, abdestinde namazında bir görünüm arz eden anası ilede tanıştırır Hacı Ömer'i..
Daha sonra evlenmeye karar verirler. Hacı Ömer, tüm ailesine bu kızdan bahseder ve internet ortamından tüm ailesi ile tanıştırır. Hacı Ömer'in mutlu bir evlilik yapacağı için aileside mutlu olur.

Shengul Yusein'in Almanya'ya gelmesi için uçak biletini alan Hacı Ömer, yol harçlığınıda gönderir. Shengul Yusein, yola çıkması gereken günde, güya hava alanındaymış gibi Hacı Ömer'i arar ve kredi borcu olduğu için ülkeden çıkmasına izin verilmediğini söyler ve havaalanında memur olarak çalıştığını söylediği Ahmet Uzunov adında biri ile tanıştırır.  Daha önce 230 +  730 + 300 +  1900  Euro  evlilik hazırlıkları ve harçlık amacı ile para almış olan dolandırıcı, son bir darbe daha vurup kayıplara karışacaktır.

Kredi borcu yüzünden ülkeden çıkamadığı iddiası üzerine Hacı Ömer önce  2900€ Shengul Yusein adına gönderir. gönderir. Daha sonra bu para yetmedi, başka problemler çıktı, Sigorta yaptırmam gerekiyormuş ve ayrıca, yurtdışına turist olarak çıkacağımdan, üzerimde göstermelikte olsa en az 1000€  olması gerekiyormuş diyerek 1500 € daha gönderttirir.  Dert gene bitmez, bu sefer Western Union'dan en fazla  günde bir defa para çekilebiliniyormuş,  Bu  parayı 24 saat geçmeden çekemiyorum, sen havaalanı memurunun adına bir daha havale çıkart,  bankadakini senin yanına geldiğimde çeker iade ederim diyerek 2200 € daha göndermesini sağlar ve telefonunu kapatıp kayıplara karışır.

Hacı Ömer Bey, 8 ay süre ile bu kadına bir daha asla ulaşamaz ama sonunda aklına bir kurnazlık gelir.
www.muslima.com a, Mert Koç takma adı  ve internetten edindiği  bir fotoğraf ile yeniden üye olur. Kısa sürede bu dolandırıcı yeniden  çıkar karşısına. Başka av  peşindedir.

Kendini Mert Koç olarak tanıtan Hacı Ömer Bey, 140 bin euro değerinde bir evi olduğunu, satılığa çıkarttığını, ekonomik durumununda yeterli olduğunu anlatmış. Dolandırıcı kadın ve anası büyük bir iştahla sohbeti sürdürürlerken, benim webcam bozuk ama ben seni görebilirmiyim? diyerek dolandırıcıya kamerayı açtırmayı başarmış, ana kız kamerada görünmeye başlayınca, daha önce yapmadığını yaparak peş peşe resimlerini çekmiş her ikisininde.

Hacı Ömer Bey, bu dolandırıcıları şikayet etmiş ama elinde tam adresleri yok. Paraların bir kısmı Romanya bir kısmıda Bulgaristan'dan tahsil edilmiş.  Bunları tanıyan, açık adreslerini  verene 500 € mkafat vereceğini vaad ediyor.

BULGARİSTAN'DAN BİR ÇİNGENE KARISI, AYNI TELEFON NUMARASI İLE, BİRÇOK ARKADAŞLIK SİTESİNE, DEĞİŞİK BİLGİ VE RESİMLERLE İLANLAR VERMİŞ, ŞİMDİ EVİNDE OTURDUĞU YERDE, AVLARIN AYAĞINA DÜŞMESİNİ BEKLİYOR.

26 yaşında ve İzmir'in Menemen ilçesinde yaşadığını belirten dolandırıcı çingene karısı iletişim için 00359 895928791 no.lu Bulgaristan telefonını eklemiş.
Dolandırıcı Bulgaristan çingenelerinin son zamanlardaki taktiklerinden biride, Aslen Türkiye'den oldukları, sonradan Bulgaristan'a göç ettikleridir.
İzmir Menemen'de yaşadığını söyleyip, Bulgar telefonu eklediği ilanın linkini inceleyin. Bu ilana göre, Menemen'de yaşıyor ve yaşı 26

http://www.4cadde.com/profil/00359%2089%2059%2028%20791/83

 Birde şu aşağıdaki linklere bakın;

http://www.askbahcesi18.com/fotograflar.asp?uyenin=resmi&uyeid=760

Gördüğünüz gibi her iki ilanında farklı resim kullanmış ve yaşının 28 olduğunu belirtmiş.

http://www.duslersokagi.com/profile.php?id=243294

Bu ilanında da poposunun resmini koymuş ve "tanisalim kendiniz karar verin 00359895928791 "
diye yazmış.

http://arkadaslik.com/member/2961/index.html

Bu ilanında gene farklı bir resim koymuş ve yaşadığı yerin Bulgaristan Shumen olduğunu yazmış.
Yaşınında 25 olduğunu belirtmiş.

http://www.kalbimde.com/arkadas/5nabkjbn

Bakın, burada da yaşadığı yeri Türkiye Tokat, yaşını 29 olarak yazmış ve "Sadece ciddi olanlar arasın lütfen" demeyide ihmal etmemiş.

İşte bu ve bunun gibi, adi, şerefsiz, dolandırıcı çingeneler, ne kadar site varsa hepsine ilan verip telefonlarını ekliyorlar ve  avlarının kendiliğinden ayaklarına gelmesini bekliyorlar.
Aşağıdaki linkler, Aytensu takma adını kullanan, Bulgaristan çingenesi bir dolandırıcı kadına aittir. 

Bu şerefsiz dolandırıcının gerçek adının Ayten Hasan Salieva olduğunu, dolandırdığı Umut Bey'in göndermiş olduğu Western Union havale kağıtlarından biliyoruz.

Linklerdeki resimlerin,  internetten indirilmiş, başkalarına ait resimler olduğuna eminiz. Zira dolandırıcı  Bulgaristan çingenelerinin, yıllar yılı uyguladıkları taktik budur.

Bu şerefsiz dolandırıcı çingene karısı linkteki ilanlarında;

Türkiye doğumlu olduğunu, Makedonya'ya sonradan göç ettiklerini, dürüst ve namussuna düşkün olduğunu, Türkiye'den biriyle evlenmek istediğini yazıyor. Dürüstlük, namus,  şeref, hep bu dolandırıcıların birinci değilsede ikinci kelimeleri oluyor. Dürüstlüğü, namussu, şerefi soksan durmaz bu aşağılık yaratıklarda.  Söylediği diğer şeylerde yalan. Türkiye ile uzaktan, yakından alakası yok. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi yerlerin adını yazıyorlarda, buraların adını bilmeleride, o şehirlerden dolandırdığı insanlar sayesindedir.
Ayten Hasan Salieva isimli dolandırıcı çingene karısının yaşadığı yer Bulgaristan'ın Razgrad şehri civarlarıdır.


İŞTE DOLANDIRICI SHENGUL GUNESH YUSEIN


DOLANDIRICI SHENGUL GUNESH YUSEIN VE DOLANDIRICI ANNESI SARI ÇIYAN GÜLNAZİYE

DOLANDIRICININ DİĞER RESMİ.

AŞAĞIDAKİ BELGE, WESTERN UNION'DAN ALINAN HIRSIZ DOLANDIRICI   SHENGUL GUNESH YUSEIN  VE SUC ORTAGI AHMET UZUNOV'A  GONDERILEN PARALARIN BIR KISMININ DÖKÜMÜDÜR. 

Western Union Financial Services, Inc.

www.westernunion.com.

May 5, 2011

Haci Omer ....... 

B.........................

.....................

Dear Haci Omer ........

Thank you for contacting Western Union to request confirmation of the money transfers you sent

using our services. Below you will find the summary of transactions:

MTCN Date Amount Charge Receiver Destination

1070895126 11/09/10 230.00 € 13.00 € Shenguel Yusein Romania

0692022626 11/22/10 730.00 € 20.00 € Shengul Yusein Romania

9020452394 12/20/10 300.00 € 18.00 € Shengyul Yusein Romania

1544287021 01/10/11 2,200.00 € 88.50 € Ahmed Uzunov Bulgaria

7724493821 01/10/11 1,500.00 € 36.00 € Shengyul Yusein Bulgaria

Please contact us at

Sincerely,

Western Union Correspondence Department

germany.customer@westernunion.de with any questions you may have. 

ALOCULAR

Aşağıdaki resimlerin tamamı   Bulgaristan'da ALOCU denilen dolandırıcı çingeneler tarafından evlilik sitelerine eklenmiştir. 
Şuraya bak!  Bir birinden güzel kızlar, Bulgaristan'da erkek kıtlığımı varki böyle güzel kızlar internetten koca arıyor hemde 50 - 60 yaşlarındakileri tercih ediyor.

Bu yalana hangi saflar inanıyor?

Burlara mesaj yazarsanız, hemen size telefon numarası verirler. 

Kendi yaşları 25 - 30 arası yada öyle yazmışlar. Sizin yaşınız kaç olursa olsun, 50 - 60 hatta daha fazla, hiç fark etmez.

Size söyleyecekleri şudur;

Benim için yaşın önemi yoktur, dürüst olsun, kalbi temiz olsun yeter.

Bunun nedeni, kendi kalplerinin çok temiz ve çok dürüst olmalarıdır:))

Yaşınız, boyunuz, kilonuz ve hatta medeni haliniz ne olursa olsun, sizin yanınıza gelmek istediklerini söyleyeceklerdir ve bunun içinde sizden, pasaport parası, yol parası, sigorta parası diye, defalarca para isteyeceklerdir.

Bu para isteme faslı, tuzağa düşürdükleri kişinin, dolandırıldığını anlayana yada para gönderemez hale gelinceye kadar devam edecektir. 

Bu çingenelerin tuzağına düşenler, eğer birkaç  bin Euro kaptırarak kurtulabilirse, çok şanslı demektir.

Bu resimlerin hiçbiri kendilerine ait değildir. Internetten indirdikleri resimlerle kurbanlarınız tuzağa düşürüyorlar.

 Bulgaristan'ın ALOCU denilen dolandırıcı çingene karıları, ayrık otu gibi bütün arkadaşlık ve evlilik sitelerini istila etmiş durumdalar. Satece sitelerde değil, her yerde  her an karşınıza çıkabilir bunlar. Facebook'ta, ICQ'de, SKYPE'de ve daha birçok yerlerde kendiliğinden gelip sizi bulabilirler.
Hatta cep telefonunuza +359 veya +40 ile bailayan Bulgar / Romen telefonu ile cevapsız çağrı bırakarak, sizin aramanızıda sağlayabilirler.
duygu View Profile
   
duygu
Send Mail
Send Interest

 Age: 27
Lives In: Ruse, Ruse, Bulgaria

what i tell now?... maybe later

View Profile >
 
anisa View Profile
   
anisa
Send Mail
Send Interest

 Age: 26
Lives In: Sliven, Sliven, Bulgaria

merhaba nasilsiniz ben durust cidi allahtan korkan biriyle tanismak icin uye oldum bu suteye ama lutfen durust olsun yal ...

View Profile >
   
susu View Profile
   
susu
Send Mail
Send Interest

 Age: 29
Lives In: Pleven, Pleven, Bulgaria

Selam ,,,,,,,,,,,

View Profile >
 
Ebru View Profile
   
Ebru
Send Mail
Send Interest

 Age: 26
Lives In: Sofiya, Sofiya, Bulgaria

serius and responsible

View Profile >
   
mehnur View Profile
   
mehnur
Send Mail
Send Interest

 Age: 27
Lives In: Burgas, Burgas, Bulgaria

yalniz bir kadinim

View Profile >
 
aynur View Profile
   
aynur
Send Mail
Send Interest

 Age: 26
Lives In: Varna, Varna, Bulgaria

slm efendim nasilsiniz ismim aynur ve sizinle tanismak isterdim jiddi arkadaslik niyeti tabi eyer sizde isterseniz b ...

View Profile >
   
asiye View Profile
   
asiye
Send Mail
Send Interest

 Age: 29
Lives In: Razgrad, Razgrad, Bulgaria

selam

View Profile >
 
sinemmm View Profile
   
sinemmm
Send Mail
Send Interest

 
 Bir birinden güzel kadın resimlerini ekliyorlar arkadaşlık sitelerine, ondan sonra avın kendiliğinden ayaklarına gelmesini bekliyorlar. Bu resimlerin hepsi, oltanın ucundaki yemdir.  İsimlere bakın isimlere; Kışta açan gül,  Arzu ve aşk, Aşkımol, Canımsın..  Vay anam babam vay!

Aşağıdaki resimler, bir  arkadaşlık sitesinden alıntıdır. Site sahiplerine sözümüz yok, bilakis onları tenzih ediyoruz.  Bulgaristan'ın çapulcu çingeneleri, böyle bir birinden güzel kızların resimlerini kullanarak, tüm arkadaşlık sitelerini işgal etmiş durumdalar ve bu durumdan en fazla rahatsız olanda site sahipleridir.

Şu hale bakın! Sanki başka ülke yokmuş gibi, tüm ilanlar Bulgaristan'dan. İlan verenlerin hepsinin ortak bir özelliği vardır. Hangisini ararsanız arayın, yaşınız, boyunuz, kilonuz, medeni haliniz ne olursa olsun, sizin yanınıza gelmek isteyecekler ve pasaport, seyahat sağlık sigortası, otobüs bileti  vs için sizden mutlaka para isteyeceklerdir.

Dileyen deneyebilir. Yirmi - 25 yaşlarında biri ile irtibat kurun ve yaşınızı 50 - 60 arası olarak belirtin. Çingenelerde cevap hazır "benim için yaşın önemi yok, dürüst olsun, kalbi temiz olsun yeter" diyecektir.  Kalbi temiz olsun derken herhalde, kendilerine kanıp para gönderecek kadar temiz kalpli  olsun demek istiyorlar. Birde bu dolandırıcı çingenelerin,  birinci değilsede ikinci kelimeleri dürüstlük olmaktadır.

Bir kez para gönderdinizmi, oltaya takılan balık  oldunuz demektir. Esas filim ise, Türkiye sınırına geldiğini  söyledikleri zaman başlıyor. Onuda  http://alocular.tr.gg ana sayfasından okuyun.

Bu ilanların tamamı dolandırıcılık amaçlıdır. .

İLANLARA DİKKAT EDİN!
İLAN VERENLERİN HEPSİNİNDE YAŞI 28

BULGARİSTAN ÇİNGENELERİ CİN FİKİRLİDİR. ACABA EN ETKİLEYİCİ YAŞMI 28, YOKSA BU İLANLARI AYNI ŞEBEKE VERDİĞİ İÇİNMİ BÖYLE?

gulbahcesi1
ciddi
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
sezelsezel
slm
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon
kista acan gul
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon
emineveask
slm
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon
arzuveask
slm
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon
lindda
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
askimol1
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
defne4444
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
nuraet
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
nurum
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon

SADECESEVDİM
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon

nar28
slm
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
sibelkizguzel
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
kardisen
merhaba
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
sevda123
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
evlilikicin
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
aise99
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
aytensu
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
asyajan
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon

canimsin1
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon

buzdankalp
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
yamur123
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan
icon icon icon
inci
Bayan, 28 yasinda
Bulgaristan

BIRCOK FORUM VE SITEYE, "YURTDISINA ISCI GOTURECEGIM"  DIYE ILAN VEREN BIR SEREFSIZ DOLANDIRICININ TELEFONUNU GOOGLE'YE YAZIP ARAYINCA, BAKIN DAHA NELER NELER CIKTI.

BIRDE SIZ DENEYIN: ISTE SEREFSIZIN TELEFONU: 00420775481584

1. Satilik Oto - Otomobil & Vasitalar - YURTDISI - Bedava ilan ver
00420775481584, -. 2009 model volkswagen touran 1.9 tdi conceptline (cek cumhuriyeti, Diger) 27000 kmde diesel 1896 silindir metalik gri 25000 tl son fiyat ...
www.ilanver.ws/-2/posts/3-Otomobil-Vas-talar/27-Sat-l-k-Oto/ - Onbellek

2. Ithalat - Ihracat - Ticaret ve Hizmet - YURTDISI - Bedava ilan ver
... YURT DISINDAN TURKIYEDE FALIYET GOSTEREN SIRKETINIZE 1.000.000 EUROYA ...
www.ilanver.ws/-2/posts/4-Ticaret-ve-Hizmet/40--thalat-hracat/ - Onbellek

3. Diger Sektorler - Is ve Eleman - YURTDISI - Bedava ilan ver
00420775481584. satilik doner dukkani (zweibrucken, Almanya) evlilik ve ...
www.ilanver.ws/-2/posts/2--ve-Eleman/26-Di-er-Sekt-rler/ - Onbellek

4. YURT DISINDAN SIRKETINIZE 1.000.000 EURO BANKA KREDISI - YURTDISI ...
YURT DISINDAN TURKIYEDE FALIYET GOSTEREN SIRKETINIZE 1.000.000 EUROYA KADAR ...
www.ilanver.ws/-.../184526-YURT-DISINDAN-SIRKETINIZE-1-000-000- EURO-BANKA-KREDISI.html - Onbellek
ilanver.ws sitesinden daha fazla sonuc goster

5. TurkFreeZone - SerbestBolge // KREDI (0)Ana Sayfa>(1054)Hizmet ...
Ilgili Kisi (Gorevi):SARIM SARIM ( ) Adres : vidockova 18 11000 praha 1 republica ceca 11000 - prague - Cek Cumhuriyeti Tel : 00420775481584 Fax : ...
www.turkfreezone.com › ... › Hizmet › Danismanlik - Arastirma - Onbellek

6. Danismanlik FINANS DANISMANLIK VE ARACILIK HIZMETLERI
... EURO YA KADAR KREDI CIKARTILIR,AYRICA YURT DISINDA KI BAZI BANKALARDAN IS SEKTORUNDE KULLANICAGINIZ TEMIN MEKTUPLARI TEMIN EDLIR 00420775481584" ...
www.tuerkatlas.de/modules.php?name=News&file=article... - Onbellek

7. Yurtdisi: Is & Eleman ilanlari - Hur ilan - hurilan.com ucretsiz ...
10 May 2011 ... YURT DISINDA IS ARAYANLAR ICINDIR (AVRUPA, Diger) - Is & Eleman / Diger AVRUPA IS ARAYAN ARKADASLAR 00420775481584. Sali, 15 Mart, 2011 ...
www.hurilan.com/-3/posts/4_is_Eleman/0/ - Onbellek - Benzer

8. DEVLET GELIR UZMANLARI DERNEGI - Yurt Disindan sirketlerinize 1 ...
00420775481584. Samir Jebal[/font]. DEVLET GELIR UZMANLARI DERNEGI > Genel > Ilanlar > Yurt Disindan sirketlerinize 1 milyon euro ya kadar banka kredisi ...
www.devletgeliruzmanlari.org/forum/archive/index.php?thread... - Onbellek

9. 1.000.000.00 EURO YA KADAR BANKA KREDISI - Ilan Ver - Ucretsiz ...
TURKIYEDE FALIYET GOSTERN SIRKETINIZE YURT DISINDAN 1.000.000 EURO YA KADAR BANKA KREDISI TEMIN EDILIR... AYRINTILI BILGI ICIN HEMEN :00420775481584.
www.ilanyolla.com/100651_1-000-000-00-euro-ya-kadar-banka-kredisi - Onbellek

10. Koniks.com - Kolay Vize Alma Konusundaki Tum Yollar
31 gonderi - 25 yazar - Son gonderi: 4 Mar 2009
Vize islemlerinde detayli bilgi sahibi olmak istiyorsaniz eger 00420775481584 cek cumhuriyetindeki arkadaslarimizla irtibat kurmaniz ...
www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=12958&whichpage=2 - Onbellek

1. Kanadam.com Forum - Kanada Vizesi ve Kanada Gezileri
7 gonderi - 4 yazar
Olaganustu bir seyler oldu saniyorum, ayni sahis 20 Mart 2011 yarihinde YALAN HABER basligi ile ayni yere ilan vererek, 00420775481584 no.lu telefonun ...
forum.kanadam.com/discussion/1620/?Focus=22568

2. Uye Hakkinda Bilgi - Ilan Ver - Ucretsiz Bedava Seri Ilan Ver
... YURT DISINDAN 1.000.000 EURO YA KADAR BANKA KREDISI TEMIN EDILIR... AYRINTILI BILGI ICIN HEMEN :00420775481584. 09.04.2011, 06.10.2011. Son 149 gun ...
www.ilanyolla.com/uye_digerilanlar_23100.html - Onbellek

3. ici ilanlari, ici ile ilgili tum ilanlar - Ilan Ver - Ucretsiz ...
9 Nis 2011 ... AYRINTILI BILGI ICIN HEMEN :00420775481584. 09.04.2011. Son ...
www.ilanyolla.com/search.php?order=ad... - Onbellek

4. dis ilanlari, dis ile ilgili tum ilanlar - Ilan Ver - Ucretsiz ...
TURKIYEDE FALIYET GOSTERN SIRKETINIZE YURT DISINDAN 1.000.000 EURO YA KADAR ...
www.ilanyolla.com/tag-keyword-dis - Onbellek
ilanyolla.com sitesinden daha fazla sonuc goster

5. 24 - Ilanlar Eleman Arayanlar
fransada almanyada italyada belcikada calisacak is (avrupa ) fransada almanyada italyada belcikada calisacak isci araniyor ilgilenenlerin : 00420775481584 ...
www.maviilan.com/?... - Onbellek

6. 1.000.000.00 euro ya kadar banka kredisi | Ilanlar | Satilik ...
10 Nis 2011 ... ayrintili bilgi icin hemen:00420775481584 ... Ilan Kaynagina Ulasmak Icin Buraya Tiklayin. Etiketler: banka, ayrintili, gostern, sirketinize ...
ilaniye.com/1-000-000-00-euro-ya-kadar-banka-kredisi-423800/ - Onbellek

7. Beta ithal duvar kagidi bursa soho artdeco canvas cosmos stoklu ...
28 Agu 2010... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya kadar banka kredisi temin edilir. ayrintili bilgi icin hemen:00420775481584 . ...
ilaniye.com › Ilanlar › Emlak - Onbellek

8. Yurtdisi: Is & Eleman > Diger ilanlari - Hur ilan - hurilan.com ...
10 May 2011 ... YURT DISINDA IS ARAYANLAR ICINDIR (AVRUPA, Diger) AVRUPA IS ARAYAN ARKADASLAR 00420775481584. Cuma, 09 Temmuz, 2010 ...
www.hurilan.com/-3/posts/4_is_Eleman/44_Diger/ - Onbellek - Benzer

9. Diger ilan, Yurtdisi: Is & Eleman ilanlari - Hur ilan - hurilan ...
9 May 2011 ... YURT DISINDA IS ARAYANLAR ICINDIR (AVRUPA) - Is & Eleman / Diger AVRUPA IS ARAYAN ARKADASLAR 00420775481584. Sali, 15 Mart, 2011 ...
www.hurilan.com/95/posts/4_is_Eleman/0/ - Onbellek

10. TURKATLAS Ticaret seri ilanlar firma web sitesi
Telefon : 00420775481584. Postal Code: 11000. Sehir: PRAGUE Adres: vodickova 18. Devlet: cek cumhuriyeti. Tanitim ve anahtar kelimeler ...
www.tuerkatlas.de/modules.php?name=Your_Account&op... - Onbellek

1. DEVLET GELIR UZMANLARI DERNEGI - Sonuclari Goster
... Sirketinize 1.000.000 Euro ya Kadar Banka Kredisi Temin Edilir.... Ciddi olarak dusunenlerin aramasi rica olunur... 00420775481584 Samir Jebal[. ...
devletgeliruzmanlari.org/forum/search.php?action...sid... - Onbellek

2. Ithalat - Ihracat - Ticaret ve Hizmet - Diger, YURTDISI - Bedava ...
... YURT DISINDAN TURKIYEDE FALIYET GOSTEREN SIRKETINIZE 1.000.000 EUROYA KADAR BANKA KREDISI TEMIN EDILIR AYRINTILILAR ICIN 00420775481584, 00420775481584 ...
www.ilanver.ws/89/posts/4-Ticaret-ve-Hizmet/40--thalat-hracat/ - Onbellek

3. Diger Sektorler - Is ve Eleman - Diger, YURTDISI - Bedava ilan ver
00420775481584. C.tesi, 19 Mart, 2011. yurtdisi yurtdisina cikmak isteyenlere yardimci olunur , lutfen email yolu ... 00420775481584. C.tesi, 12 Mart, 2011 ...
www.ilanver.ws/89/posts/2--ve-Eleman/26-Di-er-Sekt-rler/ - Onbellek

4. yalan haber - Diger, YURTDISI - Bedava ilan ver
00420775481584 NOLU TELEFONU ARAMAYIN HAT SAHIBI BENIM AMA ILANLA HIC ALAKAM YOK YALAN HABERDIR BIRI AGIR BIR SAKA YAPMIS BANA TELEFON NUMARAMI KULLANARAK ...
www.ilanver.ws/89/posts/2--ve.../181609-yalan-haber.html - Onbellek

5. Yildiz ariston servisi 444 1 494 ariston kombi yildiz servis ...
7 Eyl 2010... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya kadar banka kredisi temin edilir. ayrintili bilgi icin hemen:00420775481584 . ...
ilaniye.com › Ilanlar › Ticaret - Hizmet - Onbellek

6. Acilen satilik 18 m2 dukkan | Ilanlar | Satilik, Kiralik, Emlak ...
30 Haz 2010... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya kadar banka kredisi temin edilir. ayrintili bilgi icin hemen:00420775481584 . ...
ilaniye.com › Ilanlar › Emlak - Onbellek

7. Piano keman cello gitar san yan flut bateri kursu bakirkoyde ...
24 Kas 2010... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya ...
ilaniye.com › Ilanlar › Diger - Onbellek

8. "ankara demetevler toki kiralik" ilanlari | Ilanlar | Satilik ...
1 Oca 1970... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya kadar ...
ilaniye.com › Ilanlar - Onbellek
ilaniye.com sitesinden daha fazla sonuc goster

9. Diger ilan, Yurtdisi: Is & Eleman > Diger ilanlari - Hur ilan ...
3 May 2011 ... YURT DISINDA IS ARAYANLAR ICINDIR (AVRUPA) AVRUPA IS ARAYAN ARKADASLAR 00420775481584. Cuma, 09 Temmuz, 2010 ...
www.hurilan.com/95/posts/4_is_Eleman/44_Diger/ - Onbellek

10. Diger ilan, Yurtdisi: YURT DISINDA IS ARAYANLAR ICINDIR - Hur ilan ...
24 Nis 2011 ... AVRUPA IS ARAYAN ARKADASLAR 00420775481584. 80 ziyaretci. Lutfen Dikkat: Dolandirilma riskine karsi ilanlara cevap yazarken lutfen dikkatli ...
www.hurilan.com/.../54342_YURT_DISINDA_IS_ARAYANLAR_ICINDIR. html - Onbellek

1. "gostern" ilanlari | Ilanlar | Satilik, Kiralik, Emlak, Arac, Is ...
10 Nis 2011... gostern sirketinize yurt disindan 1.000.000 euro ya kadar banka kredisi temin edilir. ayrintili bilgi icin hemen:00420775481584 . ...
Aþaðýdaki linkleri týkladýðýnýzda, onlarca dolandýrýcý çingene kadýnlarýn resimlerini  göreceksiniz.

http://www.flickr.com/photos/dolandirici-bulgarlar/
http://maharatschi.azbuz.ekolay.net/photoAlbumSite.jspBulgaristan'ın nüfusu: 7.365.000 Bu nüfusun: 6.655.000 nüfus ile %83.9'unu bulgarlar, 747.000 ile %9.4'ünü türkler, 371.000 ile %4.7'sinide çingeneler oluşturur


Evlilik ve arkadaşlık sitelerine baktığınızda, sanki Bulgaristan nüfusunun %90'ı çingenelerden oluşuyormuş gibi, bütün siteler, türkçe konuşabilen çingenelerin ilanları ile doludur.Bu beş para etmez soysuz çingeneler, Bulgaristan'ı öylesine rezil kepaze etmişlerki, +359 ile başlayan telefonu görenler, işin içinde dolandırıcılık olduğunu biliyorlar.

http://iMesh.com/
dan aldığım ilan resimlerinden: sude037 nickli çingene fahişesinin iki resmini ekledim. iMesh.com sitesinde, ilan veren kişi, hangi ülkeden ilan veriyorsa, sistemleri otomotik olarak IP adresini görür ve ülkesinin bayrağını gösterir. Yani Almanya'dan ilan veren biri, Fransa'danım derse (diyebilir) ama bunu kimse yutmaz, çünü ilan verirken bulunduğu ülkenin bayrağı ilanında gözükür


sude037 nicki ile ilan veren hırsız fahişenin verdiği ilanın resminide yayınladım. Romanya'dan olduğunu söylüyor bu çingene fahişesi. Ama sistem nereden olduğunu otomotikmen göstermiş. Bu çingene fahişesi Bulgaristan'dandır


Diğer ilanlara bakın. Hepsi olgun erkek, yani paralı erkek peşinde ve hepside daha tanışmadan, yanlarına gidebileceğini ilan ediyorlar.Ey benim aleti altın kaplamalı milletim. Dost acı söyler, ben acı söylüyorum size. Gerçek anlamda becermek için 50 € bile zor vereceğiniz bu çingene köpeklerine binlerce Euro'yu nasıl kaptırıyorsunuz?Aklınızı başınıza toplayın. Kaptırdığınız parayı yeniden kazanabilirsiniz ama dolandırılmanın verdiği ezikliği, çok zor atarsınız üzerinizden


Bu beş paralık çingeneler, birde internet sitelerine giriyor, dolandırdıkları insanlara küfürler yağdırıyor.
Dolandırılmamanız
Lütfen, rica ediyormuş, ona çocuk takımları  yazmayacakmış. Ona olgun erkekler yazmalıymış (yani parası olanlar) sohbet eylence aramıyormuş. Cidi bir ilişki ileride evlilik anlaşırsa, ileride yanına gidebilirmiş..

Aloo aloo efendim. Alooo alooo nerdesin. Evroda yolla bana. Pasportumudaa çıkaracam. Sınırdaaa kaldım. Sigorta parasııı yolla.

Bu şarkıyı, bu köpeğin soyları yapmış ve dolandırdıkları insanlarla dalga geçip, yaralarına tuz basıyorlar.Bu hırsız fahişenin
http://iMesh.com a verdiği ilanı ekliyorum.  Skype adresinide yazmış.  Skype: pinarpinar163

Aşağıdaki linkleri tıkladığınızda, onlarca dolandırıcı çingene kadınların resimlerini  göreceksiniz.

http://maharatschi.azbuz.ekolay.net/photoAlbumSite.jsp00359897591642  NUMARALI TELEFONUNU BÜTÜN SİTELERDE İLAN EDEN BU DOLANDIRICININ NE MAL OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTEYEN;  YUKARIDAKİ TELEFON NUMARASINI KOPYALAYIP, AYNEN GOOGLE ARAMA SATIRINA YAPIŞTIRIPTA ARAMA YAPARLARSA, ONLARCA İLANLA KARŞILAŞIRLAR.
 
ÇOK CANLAR YAKTIĞI BU TELEFON NUMARASINIDA ARTIK KULLANMIYOR, BAŞKA TELEFON VE BAŞKA İSİMLERLE, BAŞKA CANLAR YAKMANIN PEŞİNDE..

umut isimli bir genç 35 yaşında evlenmeyi düşünüyor ve bu arada ücretli evlilik isimli bir siteye üye oluyor burada çeşitli kızlarla tanışıyor ama çoğu para isteyince yada nasıl insanlar olduğunu anlayşınca onlardan uzaklaşıyor yunanistan romanya ve bulgaristan bu konada öncelikli ülkeler fiziği düzgün genç ve işsiz ailesi ile bu işi kızlar yada kullanılan kişiler özelliklede çingeneler bu işi yaparak yaparak kazanan kişiler bunu anlıyor  ve kendine olan güveni artıyor bunlar beni kazıklayamaz  diye düşünüyor
Sonunda makedonyada yaşadığını söyleyen bir köy kızı ile tanışıyor babasının annesinin öldüğü söylüyor umut inanmıyor önce seni göreyim diyor bunun üzerine mecbur internete çıkıyor ve evden nete giriyor zamanla irtibat artıyor her gün konuşmaya başlıyorlar kız çocuksu sesi ile bir yandan onu tanırken zaaflarını anlıyor ne şekilde para istersem gelebilirim ne şekilde güvenini kazanabilirim diye düşünüyor bu doğrultuda mecbuern iş yapacağı arkadaşı adı altında biriylede görüştürüyor kendi telefonundan  bir kez daha evinden internete girip benim ailem diyor ve evden sesler geliyor  beni evlendirmek istiyorlar diyor" evden sana gelmek orada evlenmek istiyorum burada hayat kötü" diyor umut "gelirsen o eve dönemeyeceksin ayrıca  benden para bekleyerek yola çıkma bu şekilde benden kızlar para istedi  sende istersen vermem diyor" "Burası farklı bir ülke burada evlenemezsen üç ay sonra seni çıkarırlar ve ortada kalırsın diyor" . 
Kız ne olursa olsun ben gelirim diyor umutta kızın kararlığını görünce Annesiyle kızı tanıştırmaktan telefonda konuşturmaktan çekinmiyor. zaman içinde kızın kendisi için çizdiği senaryoya umut inanıyor ve kıza gelirken sorun yaşamaması için gerekli bekarlık ve nufus kayıt cüzdanı belgesini getirmesini istiyor.
Zaman geçiyor bir gün anlaşıyorlar kız sözde yola çıkıyor  makedonyadan sofyaya geldiğini yolda bulgar gümrük görevlilerine rüşvet verdiğini parasının kalmadığını söylüyor ve ağlıyor dönecek yeri olmadığını söylüyor  umuttta o sorumluluk duygusu içinde ansılsa gelecek iki yüz eru göndersem ne olur diyor ve gönderiyor ama şüphelenmeyede başlıyor  kız sözde otelde kalıyor  ama otelden çocuk sesleri geliyor sanki evlerindeki sözde abisinin çocuklarının sesleri gibi sesler yani  umut yine iyi kalpli "yok ya olay böyle değildir diyor " kız sözde kapıkuleye ertesi gün geliyor ve kapıda gümrük görevlileri tarafından durduruluyor teminat adı altında sözde para istiyorlar ve kız telefon açıp sözde durumu umuta bildiriyor ama umut inanmadığı için "sen o gümrük görevlisini versene diyor  kızda hemen bir erkek sözde görevlisi ile konuşturuyor gümrük işlemlerinide bilmediği için teminat adı altında parayı alıyor 600 ero       umut tamam diyor  bitti artık kız gelir belki umut farkında değil ama kız tarafından duygusal olarak sorumluluk hissettiği bir anda yalanlarla kafaya alınmış  hayata devam ediyor ve öğleden sonra bir telefon daha geliyor"umut gümrük görevlileri yine teminat adı altında para istiyorlar " umut kıza inanmıyor ya " Sen o gümrük görevlisini versene benimle konuşsun diyor "kız bu kez bir erkeği telefona veriyor oda aynı şekilde para istiyor  umut bir kere bu işe karıştı ya duygusal boşlukta işlemleride bilyior  bir altıyüz dolar daha gönderiyor "Aynı gün akşam kız gene telefon açıyor ama geç saatte "umut elimde bu kadar param kaldı gelemiyorum gümrük görevlileri gene para istiyorlar
"   umut artık para işi yarına kaldı zaten param kalmadı  diyor" artık borç alacağım akrabamdan diyor
Ertesi günde sözde kız otelde geçiriyor oysaki yine evde   ve o gün geliyor
 umut artık şüphelendiği için yine gümrük görevlilerini ver ne bu para para ya paramız kalmadı artık diyor ve sinirleniyor " Kızda sözde gümrük görevlilerine veriyor telefonu alan bayan umutun sorumluluk duygusunu bildiği, duygusal boşluğuun prosedürleri ve işlemleri bilmediği için bu kezde" bir kızın hayatı sözkonusu diyor""" Hayat sigotası yapılması lazım falan diyor ama bu umutun gönderdiği son bin erudan sonra  daha fazla para isteyemeyeceklerini anlıyorlar çünkü çocukta para kalmadı artık şüphelendid diye düşünüşyorlar
Ancak umut bu işlemlerin olup olmadığından şüphelendiği için dışisleri bakanlığına telefon açıyor  onlar konu hakkında bilgi vermeyince  aklına kapıkule gümrük görevlileri geliyor kapıkuleye telefon açıyor telefonuda 11880 den buluyor tabiii     orada telefonu açan gümrük görevlisi ona " hemşerim seni dolandırmışlar buradan gelen geçiyor bunlar çeteler şebeke gibi çalışıyorlar o paranın dönüşü olmaz diyor "
umut şüphelerinin doğruluğunu anlıyor hemen kıza telefon açıyor ve durumu anlatıp doğruluğunu soruyor kız cevap vermeden telefonu kapatıyor ikinci telefon açışında ise kıızın sözde abisi çıkıyor ve ona " ulan şerefsiz siz türkiyede karı satıyorsunuz diyor " telefonu kapatıyor kısacası aslında karısını yada kızkardeşini bu işte kullanıp para kazanan şerefsiz kendisi olduğu halde o  üste çıkıyor  sonra umut bir kaç kez daha açıyor açılmayacağını anlayınca durumdan emin oluyor ve bir kaç mesaj atarak onlarda parayı geri istiyor tabiiki nafile bunlar dolandırıcı  umut üç gün boyunca sözde kız otelde sözde kız yolda diye strese girdiğinemi yansın  giden parasınamı yansın  sözde kıza mesaj atıyor ve kızdan cevap geliyor "ben yakalandım  ağabeyim beni evlendiriyor bein aramayın gibisinden " tabiii o saf merhametli herşeye çabuk inanan  çocuk gitmiş artık bunun yalan olduğunun farkında ve "sizin dolandırıcı olduğunuzu biliyorum paramı verin konu kapansın diyor "
ama onlar bir yıldan fazla zamanda kazandıkları parayı üç günde dolandırıcılık yaparak kazanıyorlar umursarlarmı belkide çingeneler hayatları bu  ve aradan zaman geçiyor umut dava açıyor önce    sonra durumu araştırıqp uluslararası bir olayın gideceği noktaları ve olacakları öğrendikten sonra yapabileceklerini ve yapamayacaklarını öğreniyor ve takipsizlik sonrası  buna itiraz ediyor bu arada bunlar bir hata yapıyorlar ve iki mail daha gönderiyorlar bunun en önemli nedenide umutun bulgar türk isimli siteye bir çok şey yazması çünkü çeşitli yerlerde yazanları pek çok kişi okumuş 1000 in üstünde kişi görüntülemiş hata yapıp iki mesaj atıyor umuttta bilgisayar teknisyeni arkadaşlarının yardımıyla kızın asıl izini ı p numarasından saptıyor Razgrad   yani ülkeside yalan kızın  derdi iz kaybettirmek  hemen mailleri götürüp dosyaya koyuyor ve bir süre sonra gittiğinde makbuzların birinin kaybolduğunu görüyor üçünün ise sadece fotokoipleri kalmış çok sinirleniyor ve kendi arkadaşlarına karşı suç duyurusunda bulunuyor ve bu davasıda devam etmekte  bu arada boşta durmuyor banka banka dolaşıp aslı gibidirdelri yaptırıyor bankalardan banka yetkililerinden çünkü dekontların bir sureti kendisinde bir suretide bankada kalmakta olduğu için  sonra umut seninle internette karşılaşıyor ve kızı teşhir etmeye çalışıyor

http://www.flickr.com/photos/shengyul_yusein/

Yukarıdaki link, dolandırıcı çingeneler tarafından 10.000 Euro'su dolandırılmış bir  insanımıza aittir. O ilanda msn adresinide vermiş, bu şerefsiz dolandırıcıyı tanıyan varsa bana bildirsin diye.
yakalarsam1970@hotmail.com  yazışma ve msn adresi Dolandırılan arkadaş Almanya'da yaşamaktadır ve yasal mercilere başvurmuştur. Bu dolandırıcı kadına mutlaka ulaşılacaktır ancak bu arkadaş, sürecin  hızlanmasını istiyor.
Bu kadın ve annesi diye tanıttığı diğer kadının kim olduğunu ve açık adresini bilenler kendisi ile irtibata geçsin.

Dolandırıcı çingenenin  webcam'dan alınmış resimlerini ekliyorum.

P1010990
Bu serefsizin Adresini bana bulana 500 Euro verecegim.Bilen varsa yakalarsam1970@hotmail.com


P1010887
Buda anasiymis göre.Yardimci olup Adresini verene 500 euro


P1010959 
P1010901
500 euro Adresini bana bulana.BULGARISTAN Plewen levski yakinlarda.
 
P1010731
Soyadının açıklanmasını istemeyen, "Umut C" isimli yurtdaşımızı dolandıran Ayşe Hasan Salieva isimli dolandırıcı kadın, Bulgaristan Razgrad civarında yaşamaktadır.
Ailesi ile birlikte profosyonelce dolandırıcılık yapan bu kadının, birçok arkadaşlık sitesinde Aytensu ismi ile üyeliği vardır ve o sitelerde sürekli dolandırılacak av aramaktır.
Umut C ile bu dolandırıcı kadının mailleşmelerini aşağıya ekliyoruz.

ÖNCELİKLE UMUT BEY'DEN GELEN BU MAILI  EKLIYORUM.

From: umut ...... callarumut@hotmail.com
To: teshir_et@yahoo.com
Sent: Monday, September 5, 2011 1:16 PM
Subject: RE: bulgar dolandırıcılar // Geçmiş olsun
benmalleri gönderdim ancak soyismimi yayınlama ayrıca dilek demir onun en iyi arkadaşı beni konuşturduğu kişi haberiniz olsun birlikte yapıyorlar bu işi

AŞAĞIDAKİ YAZIŞMALARDA, DOLANDIRICI AYTEN HASAN SALIEVA ILE UMUT BEY ARASINDA GEÇEN YAZIŞMALARDIR.
************************************************
Kime: umut C.......
biliyorum inanmadigini ama allah var yukarda ki ben para almadim elime hepsi ne anlatiysam da gercek gercekten yanina ceketim gercekten agbim beni yakaladi ve beni cok dovdu
benim burda neler yasadigimi bilmiyorsun
beni arkadasiyla evlendirdi ama olmadi simdi ayrildim esimden cunku sevgi olmadan evlilik ve huzurlu boir yuva olmuyor beni senin yanina kactigimi biliyordu ve her gun bu yuzden kavga ediyorduk simdi ayrildik dileyinde gunahini aliyorsun cunku onun bize yardim etmek istemesinden baska gunahi yok ister inan ister inanma benim senden de bir beklentim yok bunlari bir sey istedigim icin yazmiyorum sadece nekadar uzuldugumu soylemek istiyorum cunku boyle olmasini istemedim niyetim gayet cidiydi hicte kimsenin kikirdedigi yok sitelere gelince evet bir kac yere uye olmustum ama hic kimseyle konusup senin dedigin gibi dolandirmadim allah var ustumde emin ederim ki kimseden para almadim zaten ilk konustugum kisi sen din sonrada o sitelere hic birine girmedim tamam yazmak istedim sana yasadiklarimi biliyorum inanmayacagini ama inede yazmak istedim sen nasil bilirsen oyle dusun ohca kal aneninde elerinden operim onun gibi bir anem olmasini cok isterdim gercekten kendinize iyi bakin allaha emanet olun
************************************************
From: umut5165@hotmail.com
To: aytensu2010@hotmail.com
Subject: adi dolandırıcılık
Date: Mon, 27 Jun 2011 20:42:42 +0300
************************************************
Ayten inanmadığım doğrudur işin içinde sözde abin ve dilekte var ve böyle işlemler yok sen üç ay önce yaptığın ilk tanışmamızdan itibaren yaptığın gibi yine yalan hukuku üzerine bir şeyler kuruyorsun yanlız olduğunuda sanmıyorum para isterken kıkırdayarak gülen dilek ve Sözde abinde işin içinde üç gün içinde Sözde sizin ailenizdekilerinde bilmemesi imkansız bulgartürke yazılanlar başınızı ağrıttı yada davada ifadenizi verdiniz yada verme zamanı geldi  sanırım harcadınız ve asıl kısmını fikriyatını bilen abin aldı şimdide eve o ekmek getirdiği dediğini yapmak zorundasın kendince geçerli nedenleriniz olabilir ama bunlar yaptıklarınızı doğru kılmaz bu kadarını bilin  ayrıca bu gümrük görevlisinin adınıda bilmiyorsundur ikisininde harhalde hem sen evleniyordun evlendinmi ayten  çeşitli sitelerde aytensu profilini görmekte mümkün  açıkçası sana uzun zaman güvendim taaki dilekle bu oyuna başlayana kadar ama küçük yalanlarla başlayan oyun bu noktada biter baştan anlamalı idim anlayışlı olmaya çalıştım ama anladığım kadarıyla yalan ve hile ile buu şekilde para kazanıp dolandırıcılık yapmak sizin hayatınız bu kadar basit  ancak bir değil dört kez aynı yanlışı yaptın diğer küçük yalanlar bir yana hayatıma erkek girmedi falan evlilik çocuk yapma daha neler neler hepsi zamanla anlaşılır ayten  zamanla iş abinede dilekede gelir  sadece sabretmen gerek  onları korursanda suçu kendi üzerine alırsandaki o telefon kontürlü ve senin adına parayıda çeken sensin artık diyebileceğim hiç bir şey yok sana demiştim herkes kendi kaderini yaşar seninde kaderin bu  ve bu gidişle böyle yaşayacaksınız sizi uyardım hemde üç gün belki fikriyatınız değişir diye ama değişmedi ve iş bu noktaya geldi zaman Ayten zaman  hem sen ev kızısın zamandan bol neyin var ama kesin olan bir şey üçünüzde bu işin içindesiniz somut olarak  bunu biliyorum o yalanlar bir yere kadardı evden gelen çocuk sesleri kıkırdayarak para isteyenler ikinci üçünçü ve dördüncü para alışında kıkırdayarak istemeniz ve kovar gibi sesler çıkarman abinin sözde yani belkide kovan falandır sözde üste çıkışı evet hepsi aydınlanır Ayten  Hepsi

************************************************
umut bey ben ayten sizin boyle dusunmeniz tabiyki normal ama inanin ki ben boyle dusunmemistim gercekten yaniniza ceketim ve gercektende sizinle evlenmek icin yola ciktim
sizi gonderdiginiz para benim elime bile gecmedi ben onlari gimrikte gorevlilere verdim islem yapmalari icin yani sigorta gibi seyler bu sizin suclamalariniz gibi keske olsaydi benim elimde para plsaydi ben agbeyimden tekrar kacardim ama ne yazik ki yoktu kacip kurtulamadim ama siz boyle inanmak istiyorsaniz o baska tabiy sizide brakin en cok uzuldugum sey anneniz de beni boyle bilmesi gercekten onu kendi anem gibi sevmistim

************************************************

From: callarumut@hotmail.com
To: aytensu2010@hotmail.com
Subject: adiidolandırıcılık
Date: Wed, 22 Jun 2011 23:08:03 +0300

ayten yani inrnette bayağ yere üyesin yani nasıl gözden kaçırmışım hayret yok yok sen organizeden çok adi dolandırıcılık yapan bir ekibin üyesisin  bundan fazlası imkansız